Wersja strony w języku polskim
Ossora, Rosja
Ossora, Rosja | © From a Google User

Aktualna temperatura wody w Morzu Beringa. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Beringa.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.8°C
#średni
-0.2°C
#maksymalny
4.2°C

W tej chwili na plażach w Morzu Beringa temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Beringa: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Beringa: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Provideniya, Rosja
Provideniya, Rosja | © birdinflight.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Akutan. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 4.5°C. I najzimniejszy w Ossorze, jego wartość -1.8°C.

Temperatura wody w Morzu Beringa spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Beringa: informacje ogólne

Provideniya, Rosja
Provideniya, Rosja | © Дмитрий Самарин

Morze Beringa zajmuje najbardziej wysuniętą na północ pozycję spośród wszystkich mórz Dalekiego Wschodu. Morze to znajduje się między dwoma dużymi kontynentami, Azją i Ameryką. Morze Beringa jest oddzielone od wód Oceanu Spokojnego wyspami łuku Komandora-Aleuty. Większość tego morza składa się z naturalnych granic, na niektórych obszarach są to konwencjonalne linie. Morze Beringa jest morzem marginalnym o mieszanym typie kontynentalno-oceanicznym.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Provideniya-1.8°C-21.1°C
Ossora-1.8°C-28.7°C
Umba0.0°C-13.3°C
Akutan4.5°C1.1°C
Tilichiki-1.5°C-30.7°C
Ust Kamchatsk-1.4°C-12.6°C
Poyakonda0.9°C-11.9°C
Kustatan-0.5°C-5.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Umba, Rosja
Umba, Rosja | © Alexander Leshkevich

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.