Wersja strony w języku polskim
Kotzebue, USA
Kotzebue, USA | © Henry Sherman

Aktualna temperatura wody w Morzu Czukockim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Czukockim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.7°C
#średni
-1.7°C
#maksymalny
-1.7°C

W tej chwili na plażach w Morzu Czukockim temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Czukockie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Morze Czukockie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kotzebue, USA
Kotzebue, USA | © Titanium Gator

Temperatura wody w Morzu Czukockim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Czukockie: informacje ogólne

Daugavgriva, Łotwa
Daugavgriva, Łotwa | © Николай Петров

Morze Czukockie to marginalne morze Oceanu Arktycznego, położone między Czukotką a Alaską. Na zachodzie przez Długą Cieśninę łączy się z Morzem Wschodniosyberyjskim, na wschodzie w okolicach Przylądka Barrow łączy się z Morzem Beauforta, na południu Cieśnina Beringa łączy ją z Morzem Beringa Oceanu Spokojnego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Kotzebue-1.7°C-14.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Nordfjordeid, Norwegia
Nordfjordeid, Norwegia | © SHARLICOHEN

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.