Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Czukockie

Kotzebue, USA

Kotzebue, USA © dogs.livejournal.com

Aktualna temperatura wody w Morze Czukockie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Czukockie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Czukockie
#minimalna
-1.8oC
#średnia temperatura
-1.8oC
#maksymalnie
-1.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Czukockie w ostatnim tygodniu

Morze Czukockie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Czukockie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Czukockie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Morze Czukockie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez jeden punkt w Morze Czukockie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Czukockie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Kotzebue, USA

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Czukockie.

MiastoWodaPowietrze
Kotzebue-1.8°C-6.0°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Czukockie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne