Wersja strony w języku polskim
Brighton, Australia
Brighton, Australia | © Nathan

Aktualna temperatura wody w Morzu Koralowym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Koralowym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.8°C
#średni
27.4°C
#maksymalny
30.5°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Koralowym temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Koralowe: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Koralowe: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Townsville, Australia
Townsville, Australia | © Museum of Tropical Queensland

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kerema. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.5°C. I najzimniejszy w Port Kennedy, jego wartość 22.8°C.

Temperatura wody w Morzu Koralowym spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Koralowe: informacje ogólne

Fraser, Australia
Fraser, Australia | © Marek Černý

Morze Koralowe to Ocean Spokojny, który leży między wybrzeżami Australii, Nowej Gwinei i Nowej Kaledonii. Powierzchnia wynosi 4791 tys. Km². Maksymalna głębokość to 9140 metrów.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Gold Coast26.5°C25.5°C
Noosa Heads27.0°C23.1°C
Brisbane26.8°C25.5°C
Cairns28.2°C27.2°C
Sunshine Coast26.8°C23.1°C
Noumea25.8°C26.7°C
Mooloolaba27.5°C23.1°C
Port Douglas28.6°C27.2°C
Moreton Island27.1°C25.5°C
Caloundra27.4°C23.1°C
Townsville28.2°C27.3°C
Tangalooma26.7°C25.5°C
Coolum Beach26.9°C23.1°C
Wyspa magnetyczna28.1°C27.3°C
Main Beach26.7°C25.5°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Noumea, Nowa Kaledonia
Noumea, Nowa Kaledonia | © coni xerakias

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.