Wersja strony w języku polskim
Fraser, Australia
Fraser, Australia | © Anurag

Aktualna temperatura wody w Morzu Koralowym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Koralowym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
19.5°C
#średni
22.5°C
#maksymalny
27.2°C

W tej chwili na plażach w Morzu Koralowym temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Koralowe: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Koralowe: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Wellington Point, Australia
Wellington Point, Australia | © 柯緁展

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Lakatoro. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.2°C. I najzimniejszy w Port Kennedy, jego wartość 19.5°C.

Temperatura wody w Morzu Koralowym wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Koralowe: informacje ogólne

Gold Coast, Australia
Gold Coast, Australia | © makemytravel.ru

Morze Koralowe to Ocean Spokojny, który leży między wybrzeżami Australii, Nowej Gwinei i Nowej Kaledonii. Powierzchnia wynosi 4791 tys. Km². Maksymalna głębokość to 9140 metrów.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Gold Coast22.2°C17.7°C
Cairns23.8°C25.1°C
Noosa Heads21.9°C17.7°C
Sunshine Coast20.9°C17.7°C
Brisbane20.7°C17.7°C
Noumea22.7°C21.7°C
Moreton Island20.8°C17.7°C
Townsville22.8°C22.2°C
Port Douglas24.3°C25.1°C
Palm Cove23.8°C25.1°C
Yeppoon20.5°C18.2°C
Caloundra21.6°C17.7°C
Trinity Beach24.0°C25.1°C
Mooloolaba20.9°C17.7°C
Wyspa magnetyczna23.4°C22.2°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Trinity Beach, Australia
Trinity Beach, Australia | © Anthony IAMTHEONE

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.