Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Rafa koralowa

Noosa Heads, Australia

Noosa Heads, Australia

Aktualna temperatura wody w Rafa koralowa. Prognoza zmian temperatury wody w Rafa koralowa. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Rafa koralowa
#minimalna
22.3oC
#średnia temperatura
26.5oC
#maksymalnie
30.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Rafa koralowa w ostatnim tygodniu

Rafa koralowa: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Rafa koralowa: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Rafa koralowa temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Rafa koralowa nagrane dzisiaj na wap. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.6oC. I najzimniejszy - w Port Kennedy, jego wartość - 22.7oC.

Temperatura wody w Rafa koralowa ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 51 punkt w Rafa koralowa w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Rafa koralowa, roczne wykresy wyglądają następująco:

Brisbane, Australia

Cairns, Australia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Rafa koralowa.

MiastoWodaPowietrze
Trinity Beach27.9°C25.3°C
Deception Bay24.3°C22.5°C
Daru28.6°C25.6°C
Rainbow Beach26.5°C20.1°C
Caloundra25.2°C22.5°C
Kerema30.4°C25.9°C
Wellington Point23.8°C22.5°C
Woor24.1°C22.5°C
Tio27.7°C23.5°C
Yeppun26.6°C22.0°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Rafa koralowa. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Sunshine Coast, Australia

Sunshine Coast, Australia © australia-world.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne