Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Tasmana

Tasmania, Australia

Tasmania, Australia © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Tasmana. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Tasmana. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Tasmana
#minimalna
13.7oC
#średnia temperatura
18.7oC
#maksymalnie
24.3oC

Morze Tasmana: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Tasmana: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Tasmana temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca naprawdę zimne, są fajne dla wszystkich i są ośrodki z ciepłą i wygodną wodą.

Najcieplejsza woda w Morze Tasmana nagrane dzisiaj Brunswick Heads. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 24.3oC. I najzimniejszy - w Picton, jego wartość - 13.7oC.

Temperatura wody w Morze Tasmana wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Tasmana w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Tasmana, roczne wykresy wyglądają następująco:

Sydney, Australia

Robby, Australia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Tasmana.

MiastoWodaPowietrze
Hawks Nest20.6°C22.8°C
Parkdale16.3°C21.1°C
Ljugarno19.6°C22.4°C
Crows Nest20.4°C22.4°C
Palm Beach20.1°C24.3°C
oz. Illawarra19.3°C22.4°C
Ettalong Beach20.5°C24.3°C
Point Claire21.2°C24.3°C
Baytmans Bay18.8°C21.4°C
Karingba19.4°C22.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Tasmana. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Sydney, Australia

    Sydney, Australia © pixabay.com

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne