Wersja strony w języku polskim
North Haven, Australia
North Haven, Australia | © jay oss

Aktualna temperatura wody w Morzu Tasmana. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Tasmana.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
16.3°C
#średni
22.1°C
#maksymalny
27.7°C

W tej chwili na plażach w Morzu Tasmana temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Tasmana: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Tasmana: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Chinderah, Australia
Chinderah, Australia | © Online Now

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Sawtell. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.2°C. I najzimniejszy w Hobart, jego wartość 16.3°C.

Temperatura wody w Morzu Tasmana wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Tasmana: informacje ogólne

Gerringong, Australia
Gerringong, Australia | © Angitha Mukundan

Morze Tasmana to akwen oddzielający Australię i Nową Zelandię, którego najbliższa odległość wynosi około 1670 km. Morze Tasmana znajduje się w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Z wyłączeniem mórz przybrzeżnych Antarktydy, jest to najbardziej wysunięte na południe morze w basenie Pacyfiku.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Nelson Bay25.4°C20.0°C
Melbourne19.4°C15.1°C
Hobart16.3°C10.9°C
Merimbula21.2°C14.7°C
Forster25.6°C19.7°C
Sydney24.6°C19.0°C
Narooma23.5°C17.0°C
Port Stephens25.0°C20.0°C
Newcastle24.8°C20.0°C
Batemans Bay22.9°C17.0°C
Bundeena23.2°C19.0°C
Kiama22.7°C17.7°C
Elwood19.4°C14.9°C
Manly23.6°C19.0°C
Byron Bay26.9°C22.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Batemans Bay, Australia
Batemans Bay, Australia | © Andy Peyton

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.