Wersja strony w języku polskim
Eden, Australia
Eden, Australia | © Patrick Creighton

Aktualna temperatura wody w Morzu Tasmana. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Tasmana.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
13.3°C
#średni
17.5°C
#maksymalny
23.7°C

W tej chwili temperatura wody na plażach w Morzu Tasmana jest bardzo różna. Są naprawdę zimne miejsca, jest wystarczająco chłodno i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Morze Tasmana: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Tasmana: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Rokeby, Australia
Rokeby, Australia | © Ms G

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kingscliff. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 23.4°C. I najzimniejszy w Bellerive, jego wartość 13.5°C.

Temperatura wody w Morzu Tasmana spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Tasmana: informacje ogólne

Moonee Beach, Australia
Moonee Beach, Australia | © Peter Bowring

Morze Tasmana to akwen oddzielający Australię i Nową Zelandię, którego najbliższa odległość wynosi około 1670 km. Morze Tasmana znajduje się w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Z wyłączeniem mórz przybrzeżnych Antarktydy, jest to najbardziej wysunięte na południe morze w basenie Pacyfiku.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Sydney18.1°C18.1°C
Melbourne16.6°C14.9°C
Hobart13.9°C10.4°C
Wollongong18.2°C16.5°C
Nelson Bay18.6°C19.8°C
Byron Bay22.9°C23.0°C
Manly18.4°C18.1°C
Cronulla18.5°C18.1°C
Shellharbour Village18.3°C16.5°C
Bundeena18.8°C18.1°C
Newcastle19.3°C19.8°C
Batemans Bay17.6°C15.4°C
Como18.1°C18.1°C
Kiama18.5°C16.5°C
Narooma17.3°C15.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

St Helens, Australia
St Helens, Australia | © James Smith

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.