Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Tasmana

Tasmania, Australia

Tasmania, Australia © www.pinterest.com

Aktualna temperatura wody w Morze Tasmana. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Tasmana. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Tasmana
#minimalna
14.8oC
#średnia temperatura
20.8oC
#maksymalnie
26.7oC

Morze Tasmana: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Tasmana: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Tasmana temperatura wody jest bardzo różna. Są ośrodki, w których jest ciepło i wygodnie, i są takie, w których woda jest chłodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Tasmana nagrane dzisiaj w Ballinie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.4oC. I najzimniejszy - w Picton, jego wartość - 15.0oC.

Temperatura wody w Morze Tasmana ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Tasmana w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Tasmana, roczne wykresy wyglądają następująco:

Melbourne, Australia

Sydney, Australia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Tasmana.

MiastoWodaPowietrze
Bendina22.1°C19.5°C
Lakes Entrans17.9°C14.6°C
Sydney22.3°C19.5°C
Eden21.7°C20.0°C
Plaża Muni25.6°C18.1°C
Byron Bay26.2°C21.3°C
Baytmans Bay21.5°C16.3°C
Broly22.1°C16.3°C
Lauderdale15.7°C8.7°C
Lindisfarne16.3°C8.7°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Tasmana. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Raglan, Nowa Zelandia

    Raglan, Nowa Zelandia © abeltasman.ru

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne