Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Nowej Zelandii

Raglan, Nowa Zelandia

Raglan, Nowa Zelandia © abeltasman.ru

Nowa Zelandia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Nowej Zelandii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Nowej Zelandii
#minimalna
9.7oC
#średnia temperatura
13.4oC
#maksymalnie
14.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Nowej Zelandii w ostatnim tygodniu

Nowa Zelandia: informacje o temperaturze wody

Nowa Zelandia znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Ocean Spokojny, Morze Tasmana. Nowa Zelandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 44 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Nowej Zelandii temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu, są nawet bardzo zimne miejsca. Istnieje kilka ośrodków z temperaturami wody zbliżającymi się do komfortowych.

Temperatura wody w Nowej Zelandii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 44 punktów w Nowej Zelandii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Новой Зеландии naprawione w Wakatan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.9oC. I najzimniejszy - w Kaikoura, jego wartość - 9.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Nowej Zelandii roczne wykresy wyglądają następująco:

Pakeranga

Raglan

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Nowej Zelandii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Wyei Beach14.3°C18.1°C
Riverton11.6°C14.1°C
Whangarei14.1°C20.0°C
Katikati14.3°C18.1°C
Auckland13.8°C18.1°C
Patey13.4°C14.8°C
Rosebank14.1°C18.1°C
Makijaż14.7°C16.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Nowej Zelandii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Toranga, Nowa Zelandia

Toranga, Nowa Zelandia © www.orangesmile.com

Klimat w Nowej Zelandii

Morze subtropikalne na północy i morze umiarkowane na południu, średnie temperatury w lipcu (zima) - od +12°C na północy do +5°C na południu, średnie temperatury w styczniu - od +19°C na północy do +14°C na południu. W takim przypadku temperatura i wilgotność na zachodnich i wschodnich zboczach gór mogą się znacznie różnić. Najgorętsze miesiące to styczeń i luty (do + 27-30°C), najzimniejszym miesiącem jest lipiec (na południu temperatura w tym czasie może spaść do 0°C). Na obszarach górskich jest o wiele chłodniej o każdej porze roku, chociaż ciepłe oceaniczne masy powietrza znacznie wyrównują wpływ strefowania wysokościowego. Opady spadają z 400 mm. rocznie na wschodnim wybrzeżu do 3000 mm. na zachodzie, choć niezależnie od pory roku, ich intensywność jest w przybliżeniu taka sama. Śnieg w górach leży od listopada do marca.Bardzo wysoki poziom nasłonecznienia i wiatry wieją prawie stale.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Nowa Zelandia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Toranga, Nowa Zelandia

Toranga, Nowa Zelandia © www.orangesmile.com

Nowa Zelandia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne