Wersja strony w języku polskim
Nowa Kaledonia
Nowa Kaledonia | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Nowej Kaledonii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Nowej Kaledonii

#minimalny
27.7°C
#średni
28.2°C
#maksymalny
28.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Nowej Kaledonii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Nowej Kaledonii

Obecnie na wszystkich plażach w Nowej Kaledonii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Nowej Kaledonii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Hienghene, Nowa Kaledonia
Hienghene, Nowa Kaledonia | © Ludovic Audenet

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Nowej Kaledonii in Poindimie. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.7°C. A najzimniejszy jest w Numea, jego wartość 27.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Nowej Kaledonii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Nowej Kaledonii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Noumea27.7°C27.6°C
Hienghene28.1°C27.5°C
Poum28.0°C27.2°C
Poindimie28.7°C27.7°C
Tio28.1°C26.6°C
Houailou28.4°C27.7°C
Touho28.2°C27.5°C

Klimat w Nowej Kaledonii

Houailou, Nowa Kaledonia
Houailou, Nowa Kaledonia | © Harlock Zaphod

Nowa Kaledonia znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Morze Koralowe. Nowa Kaledonia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko siedem osad lub kurortów.

Wiatry tropikalne, gorące i wilgotne. Temperatura niewiele zmienia się w ciągu roku - średnia zimą (od kwietnia do sierpnia) wynosi około + 19-23 o C, latem (listopad-marzec) + 24-26 o C. Roczne opady wynoszą od 3000 mm. we wschodniej części archipelagu do 700 mm. na zachodzie. Przeważnie pada od grudnia do stycznia do marca, podczas przejścia cyklonów. Ten okres charakteryzuje się pochmurną pogodą i silnymi tropikalnymi huraganami. Od września do listopada-grudnia sezon wiatrów handlowych trwa, gdy pogoda jest bardzo wietrzna, ale niebo jest czyste.

Nowa Kaledonia: regiony

Houailou, Nowa Kaledonia
Houailou, Nowa Kaledonia | © Harlock Zaphod

Nowa Kaledonia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.