Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Nowej Kaledonii

Nowa Kaledonia

Nowa Kaledonia © pixabay.com

Nowa Kaledonia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Nowej Kaledonii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Nowej Kaledonii
#minimalna
23.1oC
#średnia temperatura
23.4oC
#maksymalnie
23.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Nowej Kaledonii w ostatnim tygodniu

Nowa Kaledonia: informacje o temperaturze wody

Nowa Kaledonia znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Morze Koralowe. Nowa Kaledonia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko siedem osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Nowej Kaledonii woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Nowej Kaledonii wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie siedem punktów w Nowej Kaledonii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Новой Каледонии naprawione w Wailu. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.8oC. I najzimniejszy - do Pumasa, jego wartość - 23.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Nowej Kaledonii roczne wykresy wyglądają następująco:

Noumea

Tuo

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Nowej Kaledonii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tio23.2°C25.7°C
Tuo23.0°C25.7°C
Wailu23.8°C25.7°C
Yangen23.5°C25.7°C
Pumas23.0°C21.7°C
Poandimie23.7°C25.7°C
Noumea23.6°C21.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Nowej Kaledonii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Nowa Kaledonia

Nowa Kaledonia © pikabu

Klimat w Nowej Kaledonii

Wiatry tropikalne, gorące i wilgotne. Temperatura niewiele zmienia się w ciągu roku - średnia zimą (od kwietnia do sierpnia) wynosi około + 19-23 o C, latem (listopad-marzec) + 24-26 o C. Roczne opady wynoszą od 3000 mm. we wschodniej części archipelagu do 700 mm. na zachodzie. Przeważnie pada od grudnia do stycznia do marca, podczas przejścia cyklonów. Ten okres charakteryzuje się pochmurną pogodą i silnymi tropikalnymi huraganami. Od września do listopada-grudnia sezon wiatrów handlowych trwa, gdy pogoda jest bardzo wietrzna, ale niebo jest czyste.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Nowa Kaledonia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Nowa Kaledonia

Nowa Kaledonia © pikabu

Nowa Kaledonia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne