Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Timoru Wschodniego

Timor Wschodni

Timor Wschodni

Timor Wschodni: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Timorze Wschodnim. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Timorze Wschodnim
#minimalna
30.3oC
#średnia temperatura
30.3oC
#maksymalnie
30.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Timorze Wschodnim w ostatnim tygodniu

Timor Wschodni: informacje o temperaturze wody

Timor Wschodni znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Sea Banda. Timor Wschodni to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Timorze Wschodnim woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Timorze Wschodnim ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Timorze Wschodnim w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Timorze Wschodnim roczne wykresy wyglądają następująco:

Dili

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Timorze Wschodnim. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Dili29.7°C28.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Timorze Wschodnim, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Timorze Wschodnim

Klimat jest przejściowy od równikowego do podrównikowego, monsunowego, gorącego i bardzo wilgotnego. Średnia miesięczna temperatura oscyluje w granicach + 25–27°C, podczas gdy maksymalna dzienna temperatura na poziomie morza może osiągnąć + 38°C (najgorętsze miesiące to październik i listopad). Jednak na obszarach górskich temperatura szybko spada, aw ciągu dnia na wysokości ponad tysiąca metrów rzadko osiąga więcej niż + 24°C, a nocą często spada do + 12°C. Opady wynoszą do 1500 mm rocznie na poziomie morza i do 2500 mm w górach. Maksymalna ilość opadów przypada na okres monsunów północno-zachodnich (od listopada do maja), kiedy na wyspie występują prawie ciągłe deszcze, prowadzące do rozlewisk rzek, drogi stają się nieprzejezdne. Od czerwca do listopada, kiedy wieje monsun południowo-wschodni, przynosząc suchy „oddech» kontynentu australijskiego, opady deszczu są bardzo niewielkie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Timor Wschodni: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Timor Wschodni: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne