Wersja strony w języku polskim
Sudan
Sudan | © aa.com.tr

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Sudanie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Sudanie

#minimalny
31.0°C
#średni
31.6°C
#maksymalny
32.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Sudanie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Sudanie

Obecnie na wszystkich plażach w Sudanie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Sudanie wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Port Sudan, Sudan
Port Sudan, Sudan | © Onofrio Bongelli

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Sudanie w Port Sudan. Jego wartość w tej lokalizacji to 31.6°C. A najzimniejszy jest w Sawakin, jego wartość 31.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Sudanie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Sudanie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Port Sudan31.6°C35.2°C
Sawakin31.1°C35.2°C

Klimat w Sudanie

Curral Velho, Republika Zielonego Przylądka
Curral Velho, Republika Zielonego Przylądka | © Erkki Lassas

Sudan znajduje się w Afryce. Kraj jest myte przez Morze Czerwone. Sudan to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Przejście od równika monsunowego na południe od tropikalnej pustyni na północy. Wysokie temperatury utrzymywane są przez cały rok: latem powyżej + 20-30 o C, zimą - co najmniej + 15-19 o C. C. Najsilniejsza sezonowa różnica temperatur w strefach pustynnych wynosi od +4 C zimą do +43 późno Opady na północy są nieznaczne - mniej niż 100 mm. rocznie bardzo długi okres suchy. Na południu - od 500 do 1015 mm. pokryte atmosferą roku, pora sucha tutaj nie dotyczy dwóch miesięcy (sezonowa różnica temperatur jest mniej wyraźna - 19-25 o C. wöchne bur bur

Sudan: regiony

Mtwara, Tanzania
Mtwara, Tanzania | © Charity Christian

Sudan: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.