Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Sudanu

Sudan

Sudan © aa.com.tr

Sudan: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Sudanie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Sudanie
#minimalna
30.3oC
#średnia temperatura
30.5oC
#maksymalnie
30.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Sudanie w ostatnim tygodniu

Sudan: informacje o temperaturze wody

Sudan znajduje się w Afryce. Kraj jest myte przez Morze Czerwone. Sudan to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Sudanie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Sudanie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty w Sudanie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Судане naprawione w Port Sudan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.9oC. I najzimniejszy - w Suakin, jego wartość - 29.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Sudanie roczne wykresy wyglądają następująco:

Port Sudan

Suakin

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Sudanie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Port Sudan30.9°C31.9°C
Suakin29.9°C31.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Sudanie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Sudanie

Przejście od równika monsunowego na południe od tropikalnej pustyni na północy. Wysokie temperatury utrzymywane są przez cały rok: latem powyżej + 20-30 o C, zimą - co najmniej + 15-19 o C. C. Najsilniejsza sezonowa różnica temperatur w strefach pustynnych wynosi od +4 C zimą do +43 późno Opady na północy są nieznaczne - mniej niż 100 mm. rocznie bardzo długi okres suchy. Na południu - od 500 do 1015 mm. pokryte atmosferą roku, pora sucha tutaj nie dotyczy dwóch miesięcy (sezonowa różnica temperatur jest mniej wyraźna - 19-25 o C. wöchne bur bur

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Sudan: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Sudan: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne