Wersja strony w języku polskim
Erytrea
Erytrea | © iqdecision.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Erytrei. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Erytrei

#minimalny
24.8°C
#średni
26.3°C
#maksymalny
28.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Erytrei w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Erytrei

Teraz na wszystkich plażach w Erytrei temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody w Erytrei ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Blue Bay, Mauritius
Blue Bay, Mauritius | © Pleasant memories education - I can , Ek kan

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Erytrei w Massawa. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.0°C. A najzimniejszy jest in Edd, jego wartość 24.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Erytrei wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Erytrei. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Massawa28.0°C27.4°C
Assab26.2°C26.6°C
Edd24.9°C29.3°C

Klimat w Erytrei

Island Anonyme, Seszele
Island Anonyme, Seszele | © TYPHOON

Erytrea znajduje się w Afryce. Kraj jest myte przez Morze Czerwone. Erytrea to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Jeden z najgorętszych obszarów Ziemi. Klimat jest podrównikowy, pustynny i półpustynny z wysokimi średnimi miesięcznymi temperaturami powietrza i ostrymi spadkami dziennymi. Średnia roczna temperatura wynosi od +23°C do +37°C (maksymalnie +45°C). Opady wynoszą 50-200 mm. rocznie. Najlepszy czas na wizytę w Erytrei to od marca do kwietnia i od września do października.

Erytrea: regiony

Umhlanga, Republika Południowej Afryki
Umhlanga, Republika Południowej Afryki | © reudebaker nel

Erytrea: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.