Wersja strony w języku polskim
Erytrea
Erytrea | © itboat.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Erytrei. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Erytrei

#minimalny
29.1°C
#średni
29.2°C
#maksymalny
29.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Erytrei w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Erytrei

Obecnie na wszystkich plażach w Erytrei woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Erytrei wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

El Jadida, Maroko
El Jadida, Maroko | © Javier Ceron

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Erytrei w Massawa. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.7°C. A najzimniejszy jest in Edd, jego wartość 28.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Erytrei wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Erytrei. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Massawa29.7°C28.7°C
Assab28.8°C30.6°C
Edd28.6°C30.3°C

Klimat w Erytrei

Scottburgh, Republika Południowej Afryki
Scottburgh, Republika Południowej Afryki | © divian munien

Erytrea znajduje się w Afryce. Kraj jest myte przez Morze Czerwone. Erytrea to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Jeden z najgorętszych obszarów Ziemi. Klimat jest podrównikowy, pustynny i półpustynny z wysokimi średnimi miesięcznymi temperaturami powietrza i ostrymi spadkami dziennymi. Średnia roczna temperatura wynosi od +23°C do +37°C (maksymalnie +45°C). Opady wynoszą 50-200 mm. rocznie. Najlepszy czas na wizytę w Erytrei to od marca do kwietnia i od września do października.

Erytrea: regiony

Ilha de Santiago, Republika Zielonego Przylądka
Ilha de Santiago, Republika Zielonego Przylądka | © Gabriele N.

Erytrea: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.