Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Erytrea temperatura wody morskiej

Erytrea

Erytrea © itboat.com

Erytrea: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Erytrei. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Erytrei
#minimalna
29.9oC
#średnia temperatura
30.9oC
#maksymalnie
32.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Erytrei w ostatnim tygodniu

Erytrea: informacje o temperaturze wody

Erytrea znajduje się w Afryce. Kraj jest myte przez Morze Czerwone. Erytrea to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Erytrei woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Erytrei spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Erytrei w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Эритрее naprawione w Edd. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.9oC. I najzimniejszy - w Assab, jego wartość - 30.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Erytrei roczne wykresy wyglądają następująco:

Massawa

Edd

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Erytrei. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Assab30.6°C31.6°C
Edd31.9°C32.1°C
Massawa31.7°C35.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Erytrei, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Erytrea

Erytrea © iqdecision.com

Klimat w Erytrei

Jeden z najgorętszych obszarów Ziemi. Klimat jest podrównikowy, pustynny i półpustynny z wysokimi średnimi miesięcznymi temperaturami powietrza i ostrymi spadkami dziennymi. Średnia roczna temperatura wynosi od +23°C do +37°C (maksymalnie +45°C). Opady wynoszą 50-200 mm. rocznie. Najlepszy czas na wizytę w Erytrei to od marca do kwietnia i od września do października.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Erytrea: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Erytrea: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne