Wersja strony w języku polskim
Suwaymah, Jordan
Suwaymah, Jordan | © www.votpusk.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Jordanii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Jordanii

#minimalny
21.9°C
#średni
22.6°C
#maksymalny
22.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Jordanii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Jordanii

Obecnie na plażach w Jordanii temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Temperatura wody w Jordanii wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Akaba, Jordan
Akaba, Jordan | © hellomagazine.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Jordanii w Movenpick Beach. Jego wartość w tej lokalizacji to 23.6°C. A najzimniejszy jest w Akabie, jego wartość 21.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Jordanii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Jordanii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Akaba21.7°C19.1°C
Movenpick Beach23.6°C20.1°C
Swemeh23.3°C20.1°C
Suwaymah23.3°C20.1°C

Klimat w Jordanii

Suwaymah, Jordan
Suwaymah, Jordan | © tonkosti.ru

Jordania znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Czerwone, Morze Martwe. Jordania to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Subtropikalne Morze Śródziemne i kontynentalne, bardzo suche. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od + 8 ° С do + 14 ° С, w lipcu - od + 28 ° С do + 40 ° С. Jednocześnie, niezależnie od pory roku, różnica między temperaturami dziennymi i nocnymi może osiągnąć 30°C lub więcej, więc w nocy jest dość chłodno. Opady spadają od 100 do 700 mm rocznie i dość nierównomiernie. Latem praktycznie nie ma opadów, od listopada do kwietnia, w północno-zachodniej części kraju pada mocno, podczas gdy regiony wschodnie otrzymują znacznie mniej opadów. Na południu kraju, w rejonie Zatoki Akaba, utworzył się specjalny mikroklimat - tutaj zawsze jest nieco cieplej i sucho niż na północy.

Jordan: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Bat Yam, Izrael
Bat Yam, Izrael | © kuku.travel

Jordan: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.