Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Jordanii

Aqaba, Jordan

Aqaba, Jordan © tonkosti.ru

Jordan: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Jordanii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Jordanii
#minimalna
27.7oC
#średnia temperatura
32.0oC
#maksymalnie
33.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Jordanii w ostatnim tygodniu

Jordan: informacje o temperaturze wody

Jordania znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Czerwone, Morze Martwe. Jordania to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jordanii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Jordanii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Jordanii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Иордании naprawione w Suwaymah. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 34.1oC. I najzimniejszy - w Akabie, jego wartość - 28.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jordanii roczne wykresy wyglądają następująco:

Aqaba

Movenpick Beach

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Jordanii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Suwaymah34.1°C31.8°C
Swemeh34.1°C31.8°C
Aqaba28.3°C33.6°C
Movenpick Beach33.8°C31.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Jordanii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Suwaymah, Jordan

Suwaymah, Jordan © www.votpusk.ru

Klimat w Jordanii

Subtropikalne Morze Śródziemne i kontynentalne, bardzo suche. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od + 8 ° С do + 14 ° С, w lipcu - od + 28 ° С do + 40 ° С. Jednocześnie, niezależnie od pory roku, różnica między temperaturami dziennymi i nocnymi może osiągnąć 30°C lub więcej, więc w nocy jest dość chłodno. Opady spadają od 100 do 700 mm rocznie i dość nierównomiernie. Latem praktycznie nie ma opadów, od listopada do kwietnia, w północno-zachodniej części kraju pada mocno, podczas gdy regiony wschodnie otrzymują znacznie mniej opadów. Na południu kraju, w rejonie Zatoki Akaba, utworzył się specjalny mikroklimat - tutaj zawsze jest nieco cieplej i sucho niż na północy.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Jordan: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Suwaymah, Swemeh, Movenpick Beach

Aqaba, Jordan

Aqaba, Jordan © hellomagazine.com

Jordan: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne