Wersja strony w języku polskim
Caherdaniel, Irlandia
Caherdaniel, Irlandia | © Karen O Mahony

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Irlandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Irlandii

#minimalny
11.1°C
#średni
12.3°C
#maksymalny
13.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Irlandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Irlandii

Teraz na plażach w Irlandii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Irlandii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Dun Laoghaire, Irlandia
Dun Laoghaire, Irlandia | © kieran quigley

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Irlandii w Doughmore. Jego wartość w tej lokalizacji to 13.2°C. A najzimniejszy jest in Moville, jego wartość 11.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Irlandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Irlandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Dublin11.6°C13.7°C
Galway13.0°C12.4°C
Greystones11.6°C13.7°C
Salthill12.8°C12.4°C
Dun Laoghaire11.6°C13.7°C
Killiney11.4°C13.7°C
Bray11.7°C13.7°C
Cork12.6°C14.3°C
Fenit13.1°C12.3°C
Dunmore East12.4°C14.5°C
Portmarnock11.5°C13.7°C
Portsalon11.9°C11.9°C
Donegal12.3°C12.2°C
Sligo12.2°C12.2°C
Wexford12.4°C14.0°C

Klimat w Irlandii

Newport, Irlandia
Newport, Irlandia | © Nigel Pitt

Irlandia jest w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Ocean Atlantycki, Morze Irlandzkie, Morze Celtyckie. Irlandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 45 osad i kurortów.

Umiarkowany oceaniczny. Zachodnie i północno-zachodnie wybrzeże Irlandii jest myte przez Prąd Zatokowy, więc klimat tutaj jest dość ciepły i wilgotny. Pogoda jest nieprzewidywalna - opady deszczu mogą być wielokrotnie zastępowane przez słońce kilka razy dziennie. Deszcze nie są silne, ale częste, średnie opady wynoszą do 1200 mm rocznie. Średnia temperatura w zimie od + 4°C do + 7°C, w okresie letnim - od +14 C do +17 O C

Irlandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Westport, Irlandia
Westport, Irlandia | © P&D Harris

Irlandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.