Wersja strony w języku polskim
Głowa jagnięca, Irlandia
Głowa jagnięca, Irlandia | © I&S Kerlin

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Irlandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Irlandii

#minimalny
9.8°C
#średni
10.3°C
#maksymalny
11.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Irlandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Irlandii

Teraz na plażach w Irlandii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Irlandii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Rush, Irlandia
Rush, Irlandia | © Bernie Walsh

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Irlandii w Bray. Jego wartość w tej lokalizacji to 11.3°C. A najzimniejszy jest w Strandhill, jego wartość 9.9°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Irlandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Irlandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Dublin10.7°C9.4°C
Galway10.1°C9.8°C
Salthill10.1°C9.8°C
Dun Laoghaire10.3°C9.4°C
Greystones11.0°C9.4°C
Fenit10.3°C9.1°C
Killiney10.7°C9.4°C
Bray11.3°C9.4°C
Portmarnock10.8°C9.4°C
Portsalon10.8°C10.9°C
Clogherhead11.0°C9.4°C
Buncrana10.9°C10.9°C
Bantry10.3°C10.5°C
Cobh10.5°C10.1°C
Kilkee10.3°C9.1°C

Klimat w Irlandii

Adrigole, Irlandia
Adrigole, Irlandia | © Ivan Millar

Irlandia jest w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Ocean Atlantycki, Morze Irlandzkie, Morze Celtyckie. Irlandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 45 osad i kurortów.

Umiarkowany oceaniczny. Zachodnie i północno-zachodnie wybrzeże Irlandii jest myte przez Prąd Zatokowy, więc klimat tutaj jest dość ciepły i wilgotny. Pogoda jest nieprzewidywalna - opady deszczu mogą być wielokrotnie zastępowane przez słońce kilka razy dziennie. Deszcze nie są silne, ale częste, średnie opady wynoszą do 1200 mm rocznie. Średnia temperatura w zimie od + 4°C do + 7°C, w okresie letnim - od +14 C do +17 O C

Irlandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Glasthule, Irlandia
Glasthule, Irlandia | © Paul Wilcock

Irlandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.