Wersja strony w języku polskim
Newport, Irlandia
Newport, Irlandia | © Ingrid Orzesek

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Irlandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Irlandii

#minimalny
12.0°C
#średni
13.2°C
#maksymalny
14.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Irlandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Irlandii

Teraz na plażach w Irlandii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Irlandii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Rush, Irlandia
Rush, Irlandia | © Bernie Walsh

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Irlandii w Dunmore East. Jego wartość w tej lokalizacji to 15.0°C. A najzimniejszy jest w Broadhaven, jego wartość 12.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Irlandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Irlandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Dublin12.8°C12.3°C
Galway13.6°C12.4°C
Greystones13.3°C12.3°C
Dun Laoghaire12.9°C12.3°C
Salthill13.3°C12.4°C
Duncannon14.1°C13.5°C
Killiney12.8°C12.3°C
Dunmore East15.0°C13.5°C
Bray12.7°C12.3°C
Cork13.9°C13.4°C
Sligo13.0°C11.3°C
Portmarnock13.4°C12.3°C
Fenit13.6°C12.0°C
Donegal12.6°C11.1°C
Ardmore14.1°C14.1°C

Klimat w Irlandii

Bettystown, Irlandia
Bettystown, Irlandia | © Tyana Barnych

Irlandia jest w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Ocean Atlantycki, Morze Irlandzkie, Morze Celtyckie. Irlandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 45 osad i kurortów.

Umiarkowany oceaniczny. Zachodnie i północno-zachodnie wybrzeże Irlandii jest myte przez Prąd Zatokowy, więc klimat tutaj jest dość ciepły i wilgotny. Pogoda jest nieprzewidywalna - opady deszczu mogą być wielokrotnie zastępowane przez słońce kilka razy dziennie. Deszcze nie są silne, ale częste, średnie opady wynoszą do 1200 mm rocznie. Średnia temperatura w zimie od + 4°C do + 7°C, w okresie letnim - od +14 C do +17 O C

Irlandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Drogheda, Irlandia
Drogheda, Irlandia | © Vasile Chelban

Irlandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.