Wersja strony w języku polskim
Doonbeg, Irlandia
Doonbeg, Irlandia | © niall hannan

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Irlandii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Irlandii

#minimalny
7.4°C
#średni
8.3°C
#maksymalny
9.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Irlandii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Irlandii

Obecnie na plażach w Irlandii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Irlandii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Cobh, Irlandia
Cobh, Irlandia | © ndahimana Jeanpierre

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Irlandii w Adrigole. Jego wartość w tej lokalizacji to 9.3°C. A najzimniejszy jest w trybie Rush, jego wartość 7.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Irlandii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Irlandii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Dublin7.7°C5.6°C
Galway8.1°C5.0°C
Greystones7.7°C5.6°C
Dun Laoghaire7.7°C5.6°C
Salthill8.2°C5.0°C
Killiney7.6°C5.6°C
Bray7.7°C5.6°C
Cork8.8°C5.7°C
Portsalon8.5°C5.0°C
Fenit8.9°C6.4°C
Portmarnock7.5°C5.6°C
Dunmore East8.7°C5.7°C
Donegal8.0°C5.3°C
Brittas Bay7.6°C5.4°C
Wexford8.3°C5.9°C

Klimat w Irlandii

Dungarvan, Irlandia
Dungarvan, Irlandia | © Michal Fornal

Irlandia jest w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Ocean Atlantycki, Morze Irlandzkie, Morze Celtyckie. Irlandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 45 osad i kurortów.

Umiarkowany oceaniczny. Zachodnie i północno-zachodnie wybrzeże Irlandii jest myte przez Prąd Zatokowy, więc klimat tutaj jest dość ciepły i wilgotny. Pogoda jest nieprzewidywalna - opady deszczu mogą być wielokrotnie zastępowane przez słońce kilka razy dziennie. Deszcze nie są silne, ale częste, średnie opady wynoszą do 1200 mm rocznie. Średnia temperatura w zimie od + 4°C do + 7°C, w okresie letnim - od +14 C do +17 O C

Irlandia: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Curracloe, Irlandia
Curracloe, Irlandia | © Gerard Kiersey

Irlandia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.