Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na wybrzeżu Irlandii

Ulster, Irlandia

Ulster, Irlandia © pixabay.com

Irlandia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Irlandii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Irlandii
#minimalna
7.6oC
#średnia temperatura
8.3oC
#maksymalnie
9.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Irlandii w ostatnim tygodniu

Irlandia: informacje o temperaturze wody

Irlandia jest w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Ocean Atlantycki, Morze Irlandzkie, Morze Celtyckie. Irlandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 45 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Irlandii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Irlandii wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 45 punktów w Irlandii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Ирландии naprawione w Clonakilty. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 8.9oC. I najzimniejszy - w Moville, jego wartość - 7.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Irlandii roczne wykresy wyglądają następująco:

Tramwaj

Dublin

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Irlandii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Dublin8.1°C5.3°C
Cove8.9°C7.7°C
Dunmore East8.5°C6.7°C
Tramwaj8.5°C6.7°C
Drogheda7.7°C5.6°C
Ardmore8.8°C6.6°C
Glengarriff8.9°C8.0°C
Cork8.6°C7.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Irlandii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sligo, Irlandia

Sligo, Irlandia © www.1atu.ru

Klimat w Irlandii

Umiarkowany oceaniczny. Zachodnie i północno-zachodnie wybrzeże Irlandii jest myte przez Prąd Zatokowy, więc klimat tutaj jest dość ciepły i wilgotny. Pogoda jest nieprzewidywalna - opady deszczu mogą być wielokrotnie zastępowane przez słońce kilka razy dziennie. Deszcze nie są silne, ale częste, średnie opady wynoszą do 1200 mm rocznie. Średnia temperatura w zimie od + 4°C do + 7°C, w okresie letnim - od +14 C do +17 O C

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Irlandia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Ulster, Irlandia

Ulster, Irlandia © www.tripsavvy.com

Irlandia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne