Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na wybrzeżu Irlandii

Dublin, Irlandia

Dublin, Irlandia © pixabay.com

Irlandia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Irlandii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Irlandii
#minimalna
8.0oC
#średnia temperatura
8.7oC
#maksymalnie
9.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Irlandii w ostatnim tygodniu

Irlandia: informacje o temperaturze wody

Irlandia jest w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Ocean Atlantycki, Morze Irlandzkie, Morze Celtyckie. Irlandia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 45 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Irlandii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Irlandii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 45 punktów w Irlandii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Ирландии naprawione w Bantry. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 9.1oC. I najzimniejszy - w Killibegs, jego wartość - 8.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Irlandii roczne wykresy wyglądają następująco:

Dublin

Galway

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Irlandii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Lahinch8.9°C8.0°C
Clonakilty8.7°C8.0°C
Dingle9.1°C8.4°C
Blackrock8.6°C8.1°C
Passijah West8.9°C8.1°C
Bundoran8.4°C7.4°C
Moville8.3°C7.8°C
Ardmore8.9°C8.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Irlandii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sligo, Irlandia

Sligo, Irlandia © www.1atu.ru

Klimat w Irlandii

Umiarkowany oceaniczny. Zachodnie i północno-zachodnie wybrzeże Irlandii jest myte przez Prąd Zatokowy, więc klimat tutaj jest dość ciepły i wilgotny. Pogoda jest nieprzewidywalna - opady deszczu mogą być wielokrotnie zastępowane przez słońce kilka razy dziennie. Deszcze nie są silne, ale częste, średnie opady wynoszą do 1200 mm rocznie. Średnia temperatura w zimie od + 4°C do + 7°C, w okresie letnim - od +14 C do +17 O C

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Irlandia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Dublin, Irlandia

Dublin, Irlandia © pixabay.com

Irlandia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne