Wersja strony w języku polskim
Zelandia, Dania
Zelandia, Dania | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Danii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Danii

#minimalny
10.4°C
#średni
12.6°C
#maksymalny
13.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Danii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Danii

Teraz na plażach w Danii temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Danii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Rudkobing, Dania
Rudkobing, Dania | © Palle Frost

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Danii w Vindeby. Jego wartość w tej lokalizacji to 13.5°C. A najzimniejszy jest in Christianso, jego wartość 10.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Danii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Danii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kopenhaga12.5°C14.9°C
Kerteminde13.0°C15.3°C
Hvide Sande12.4°C12.5°C
Nyborg13.4°C15.3°C
Aalborg12.1°C16.6°C
Skagen11.7°C14.7°C
Aarhus12.7°C16.3°C
Ebeltoft13.0°C16.3°C
Svendborg13.1°C14.7°C
Frederikshavn12.0°C14.7°C
Fredericia13.0°C15.0°C
Grenaa12.7°C15.9°C
Middelfart13.1°C15.0°C
Esbjerg13.1°C13.5°C
Soenderborg13.3°C13.6°C

Klimat w Danii

Region Danii Polnocnej, Dania
Region Danii Polnocnej, Dania | © pixabay.com

Dania znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie i Morze Północne. Dania - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 42 osady i kurorty.

Uległowany marine. Dość łagodny klimat bez gwałtownych zmian temperatury i zgodności równomiernych pobieranych przez cały rok. Zima trwa od grudnia do marca i charakteryzuje się wysoką wilgotnością i długimi okresami względnie stosowanymi temperaturami - temperatura powietrza w styczniu wynosi od 0ºC do -7ºС. Lato jest chłodne, średnia temperatura lipca wynosi + 15-16ºС. Średnie letnie rozmiary objęte od 800 mm. na zachodzie Jutlandii do 450 mm. na wybrzeżu Wielkiej Cieśniny Pasa. Maksymalna ilość przypadkowego na okres jesienno-zimowy, a minimalna na wiosnę i wczesne lato.

Dania: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Region Danii Polnocnej, Dania
Region Danii Polnocnej, Dania | © pixabay.com

Dania: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.