Wersja strony w języku polskim
Grenaa, Dania
Grenaa, Dania | © Matthias Finkenwirth

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Danii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Danii

#minimalny
2.4°C
#średni
3.4°C
#maksymalny
4.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Danii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Danii

Obecnie na plażach w Danii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Danii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Christianso, Dania
Christianso, Dania | © Krzysztof Broszko

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Danii w Esbjerg. Jego wartość w tej lokalizacji to 4.4°C. A najzimniejszy jest w Aalborg, jego wartość 2.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Danii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Danii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kopenhaga2.5°C6.0°C
Soenderborg3.6°C6.5°C
Kerteminde2.8°C6.2°C
Fredericia2.4°C5.7°C
Helsingor2.7°C7.0°C
Aalborg2.3°C6.3°C
Aabenraa3.5°C6.5°C
Aarhus2.4°C7.0°C
Svendborg3.3°C6.4°C
Vedbaek2.5°C6.0°C
Hvide Sande4.0°C6.2°C
Grenaa2.7°C5.8°C
Nyborg3.1°C6.2°C
Hellerup2.6°C6.0°C
Rudkobing3.4°C6.4°C

Klimat w Danii

Nakskov, Dania
Nakskov, Dania | © Gitte skovgaard Kristensen

Dania znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie i Morze Północne. Dania - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 42 osady i kurorty.

Uległowany marine. Dość łagodny klimat bez gwałtownych zmian temperatury i zgodności równomiernych pobieranych przez cały rok. Zima trwa od grudnia do marca i charakteryzuje się wysoką wilgotnością i długimi okresami względnie stosowanymi temperaturami - temperatura powietrza w styczniu wynosi od 0ºC do -7ºС. Lato jest chłodne, średnia temperatura lipca wynosi + 15-16ºС. Średnie letnie rozmiary objęte od 800 mm. na zachodzie Jutlandii do 450 mm. na wybrzeżu Wielkiej Cieśniny Pasa. Maksymalna ilość przypadkowego na okres jesienno-zimowy, a minimalna na wiosnę i wczesne lato.

Dania: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Langeland, Dania
Langeland, Dania | © Henrik Als Nielsen

Dania: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.