Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Danii

Kopenhaga, Dania

Kopenhaga, Dania © pixabay.com

Dania: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Danii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Danii
#minimalna
14.3oC
#średnia temperatura
16.2oC
#maksymalnie
17.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Danii w ostatnim tygodniu

Dania: informacje o temperaturze wody

Dania znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie i Morze Północne. Dania - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 42 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Danii temperatura wody jest chłodna, nie dla wszystkich. Pływanie w takiej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody w Danii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 42 punktów w Danii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Дании naprawione Esbjorg. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 17.2oC. I najzimniejszy - w Hadsund, jego wartość - 14.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Danii roczne wykresy wyglądają następująco:

Ronne

Skagen

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Danii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Nyborg16.4°C17.2°C
Odense15.6°C17.2°C
Obenro16.7°C19.3°C
Necho16.8°C16.1°C
Svendborg16.5°C16.2°C
Faaborg16.7°C16.2°C
Nykobing16.9°C18.3°C
Ebi16.8°C18.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Danii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Helsingor, Dania

Helsingor, Dania © pixabay.com

Klimat w Danii

Uległowany marine. Dość łagodny klimat bez gwałtownych zmian temperatury i zgodności równomiernych pobieranych przez cały rok. Zima trwa od grudnia do marca i charakteryzuje się wysoką wilgotnością i długimi okresami względnie stosowanymi temperaturami - temperatura powietrza w styczniu wynosi od 0ºC do -7ºС. Lato jest chłodne, średnia temperatura lipca wynosi + 15-16ºС. Średnie letnie rozmiary objęte od 800 mm. na zachodzie Jutlandii do 450 mm. na wybrzeżu Wielkiej Cieśniny Pasa. Maksymalna ilość przypadkowego na okres jesienno-zimowy, a minimalna na wiosnę i wczesne lato.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Dania: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Zelandia, Dania

Zelandia, Dania © pixabay.com

Dania: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne