Wersja strony w języku polskim
Marstal, Dania
Marstal, Dania | © Matej Maskara

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Danii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Danii

#minimalny
15.0°C
#średni
15.9°C
#maksymalny
16.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Danii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Danii

Teraz temperatura wody na plażach w Danii jest chłodna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody w Danii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Hvide Sande, Dania
Hvide Sande, Dania | © Peter Frick

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Danii w Faaborg. Jego wartość w tej lokalizacji to 16.1°C. A najzimniejszy jest w Aalborg, jego wartość 14.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Danii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Danii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kopenhaga15.8°C16.4°C
Korsoer15.9°C15.7°C
Aarhus14.9°C13.3°C
Kerteminde15.4°C15.7°C
Hvide Sande15.6°C15.3°C
Helsingor15.7°C15.5°C
Svendborg16.1°C14.9°C
Vedbaek15.2°C16.4°C
Fredericia15.1°C13.9°C
Koege15.5°C15.3°C
Nyborg15.4°C15.7°C
Hellerup15.5°C16.4°C
Grenaa15.3°C13.6°C
Aalborg14.5°C12.7°C
Skagen15.1°C13.7°C

Klimat w Danii

Nexo, Dania
Nexo, Dania | © Holly S.

Dania znajduje się w Europie. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Bałtyckie i Morze Północne. Dania - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 42 osady i kurorty.

Uległowany marine. Dość łagodny klimat bez gwałtownych zmian temperatury i zgodności równomiernych pobieranych przez cały rok. Zima trwa od grudnia do marca i charakteryzuje się wysoką wilgotnością i długimi okresami względnie stosowanymi temperaturami - temperatura powietrza w styczniu wynosi od 0ºC do -7ºС. Lato jest chłodne, średnia temperatura lipca wynosi + 15-16ºС. Średnie letnie rozmiary objęte od 800 mm. na zachodzie Jutlandii do 450 mm. na wybrzeżu Wielkiej Cieśniny Pasa. Maksymalna ilość przypadkowego na okres jesienno-zimowy, a minimalna na wiosnę i wczesne lato.

Dania: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Aeroskobing, Dania
Aeroskobing, Dania | © Sören Dobberschütz

Dania: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.