Wersja strony w języku polskim
Mariakerke-Bad, Belgia
Mariakerke-Bad, Belgia | © Yves Saucin

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Belgii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Belgii

#minimalny
17.5°C
#średni
17.9°C
#maksymalny
18.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Belgii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Belgii

Teraz na plażach w Belgii temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Belgii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Oostende, Belgia
Oostende, Belgia | © Thierry Herrewyn

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Belgii w Oostende. Jego wartość w tej lokalizacji to 18.1°C. A najzimniejszy jest w Nieuwpoort-Bad, jego wartość 17.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Belgii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Belgii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Oostende18.1°C17.9°C
Knokke-Heist17.5°C17.9°C
Blankenberge18.0°C17.9°C
De Panne17.7°C18.6°C
De Haan18.0°C17.9°C
Nieuwpoort-Bad17.4°C18.6°C
Koksijde-Bad17.4°C18.6°C
Middelkerke17.8°C17.9°C
Bredene-aan-Zee18.0°C17.9°C
Brugge17.8°C17.9°C
Zoute17.7°C17.9°C
Zeebrugge17.6°C17.9°C
Westende-Bad17.5°C17.9°C
Wenduine17.6°C17.9°C
Mariakerke-Bad17.7°C17.9°C

Klimat w Belgii

Oostende, Belgia
Oostende, Belgia | © pixabay.com

Belgia znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Północne. Belgia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Morze umiarkowane, dość miękkie. Średnia roczna temperatura wynosi około + 12ºС, w styczniu - od + 3ºС na wybrzeżu do -1ºС w Ardenach, w lipcu - 14-18ºС. Często się zdarzają się okresy, gdy pogoda „wybucha» z sezonowego rytmu - w lecie często badać wilgotne wiatry z Atlantyku, przy obejmowaćociölöodzólöyölöod pogoda Opady rozciągnięte w okresie jesienno-zimowym w postaci deszczu (od 700-900 mm na równinach do 1200-1500 mm w górach). Wilgotność względna jest wystarczająco wysoka przez cały rok.

Belgia: regiony

Mariakerke-Bad, Belgia
Mariakerke-Bad, Belgia | © Norbert Callebaut

Belgia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.