Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Belgii

Ostenda, Belgia

Ostenda, Belgia © pixabay.com

Belgia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Belgii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Belgii
#minimalna
7.5oC
#średnia temperatura
7.7oC
#maksymalnie
8.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Belgii w ostatnim tygodniu

Belgia: informacje o temperaturze wody

Belgia znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Północne. Belgia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Belgii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Belgii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie pięć punktów w Belgii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz Бельгии naprawione w Ostendzie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 7.7oC. I najzimniejszy - w Knokke-Heist, jego wartość - 7.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Belgii roczne wykresy wyglądają następująco:

Ostenda

Knokke-Heist

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Belgii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Knokke-Heist7.2°C5.5°C
Udun7.4°C5.5°C
Brugia7.4°C5.5°C
Ostenda7.7°C5.5°C
Zeebrugge7.4°C5.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Belgii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Zeebrugge, Belgia

Zeebrugge, Belgia © pixabay.com

Klimat w Belgii

Morze umiarkowane, dość miękkie. Średnia roczna temperatura wynosi około + 12ºС, w styczniu - od + 3ºС na wybrzeżu do -1ºС w Ardenach, w lipcu - 14-18ºС. Często się zdarzają się okresy, gdy pogoda „wybucha» z sezonowego rytmu - w lecie często badać wilgotne wiatry z Atlantyku, przy obejmowaćociölöodzólöyölöod pogoda Opady rozciągnięte w okresie jesienno-zimowym w postaci deszczu (od 700-900 mm na równinach do 1200-1500 mm w górach). Wilgotność względna jest wystarczająco wysoka przez cały rok.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Belgia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Ostenda, Belgia

Ostenda, Belgia © pixabay.com

Belgia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne