Wersja strony w języku polskim
Zoute, Belgia
Zoute, Belgia | © Jim Costes

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Belgii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Belgii

#minimalny
6.7°C
#średni
6.9°C
#maksymalny
7.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Belgii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Belgii

Obecnie na plażach w Belgii temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Belgii ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Knokke-Heist, Belgia
Knokke-Heist, Belgia | © Јевтић Jevtić

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Belgii w Mariakerke-Bad. Jego wartość w tej lokalizacji to 7.0°C. A najzimniejszy jest w Koksijde-Bad, jego wartość 6.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Belgii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Belgii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Oostende6.9°C6.3°C
Knokke-Heist6.9°C6.3°C
Blankenberge6.9°C6.3°C
De Panne6.6°C7.0°C
Nieuwpoort-Bad6.7°C7.0°C
Koksijde-Bad6.5°C7.0°C
Zeebrugge6.8°C6.3°C
De Haan6.8°C6.3°C
Middelkerke6.9°C6.3°C
Brugge6.7°C6.3°C
Wenduine6.9°C6.3°C
Bredene-aan-Zee6.5°C6.3°C
Westende-Bad6.9°C6.3°C
Mariakerke-Bad7.0°C6.3°C
Zoute6.7°C6.3°C

Klimat w Belgii

Westende-Bad, Belgia
Westende-Bad, Belgia | © Marc Szkudlarski

Belgia znajduje się w Europie. Kraj jest myte przez Morze Północne. Belgia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Morze umiarkowane, dość miękkie. Średnia roczna temperatura wynosi około + 12ºС, w styczniu - od + 3ºС na wybrzeżu do -1ºС w Ardenach, w lipcu - 14-18ºС. Często się zdarzają się okresy, gdy pogoda „wybucha» z sezonowego rytmu - w lecie często badać wilgotne wiatry z Atlantyku, przy obejmowaćociölöodzólöyölöod pogoda Opady rozciągnięte w okresie jesienno-zimowym w postaci deszczu (od 700-900 mm na równinach do 1200-1500 mm w górach). Wilgotność względna jest wystarczająco wysoka przez cały rok.

Belgia: regiony

Bredene-aan-Zee, Belgia
Bredene-aan-Zee, Belgia | © Marc Brissinck

Belgia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.