Wersja strony w języku polskim
Borkum, Niemcy
Borkum, Niemcy | © Holger Osterbuhr

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Niemczech. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Niemczech

#minimalny
13.6°C
#średni
15.0°C
#maksymalny
17.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Niemczech w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Niemczech

Teraz na plażach w Niemczech temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Niemczech wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Lista, Niemcy
Lista, Niemcy | © T H.

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Niemczech w Lindau. Jego wartość w tej lokalizacji to 17.5°C. A najzimniejszy jest w Fuhlendorf, jego wartość 13.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Niemczech wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Niemczech. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kiel14.2°C12.5°C
Rostock14.7°C13.1°C
Konstanz17.4°C13.9°C
Flensburg14.7°C12.0°C
Ostseebad Binz15.4°C13.1°C
Kappeln14.4°C12.2°C
Eckernforde14.6°C12.5°C
wyspa Sylt14.6°C12.1°C
Meersburg17.0°C13.9°C
Heiligenhafen14.2°C12.8°C
Lubeck14.7°C13.1°C
Travemunde14.5°C13.1°C
Friedrichshafen17.2°C13.9°C
Zingst14.2°C13.1°C
Lubmin16.6°C13.9°C

Klimat w Niemczech

Glucksburg, Niemcy
Glucksburg, Niemcy | © Frank Plorin

Niemcy są w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Morze Bałtyckie, Morze Wattowe i Morze Północne. Pokazujemy również temperaturę wody w jednym jeziorze w Niemczech. Niemcy - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 94 osiedli i kurortów.

Klimat Niemiec jest umiarkowany. Na północy morza na pozostałej części terytorium przechodzi z morza na kontynent. Średnia temperatura najzimniejszego miesiąca (styczeń) wynosi od -3ºС do + 2ºС, w lipcu - od + 16ºС do + 20ºС. Ponadto ze względu na znaczną długość kraju z północy na południe i wpływ mórz różnice temperatur nawet na tak stosunkowo niewielkim terytorium są czasami bardzo znaczące. Obszary przybrzeżne są zawsze chłodniejsze i bardziej wilgotne niż południe, a jednocześnie środkowe regiony kraju słyną z przyjemnego klimatu prawie przez cały rok. Opady wynoszą do 2000 mm rocznie na południu i do 710 mm rocznie na północy, głównie w okresie jesienno-zimowym.

Niemcy: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Tonowanie, Niemcy
Tonowanie, Niemcy | © Guenther Jachow

Niemcy: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Jeziora w Niemczech

Mierzymy i pokazujemy temperaturę powierzchni wody w niektórych jeziorach w kraju:

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.