Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Niemiec

Konstancja, Niemcy

Konstancja, Niemcy © pixabay.com

Niemcy: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Niemczech. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Niemczech
#minimalna
4.1oC
#średnia temperatura
5.1oC
#maksymalnie
6.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Niemczech w ostatnim tygodniu

Niemcy: informacje o temperaturze wody

Niemcy są w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Morze Bałtyckie, Morze Wattowe i Morze Północne. Pokazujemy również temperaturę wody w jednym jeziorze w Niemczech. Niemcy - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 94 osiedli i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Niemczech temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Niemczech ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Niemczech w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Германии naprawione w Altvarp. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 6.3oC. I najzimniejszy - w blasku, jego wartość - 4.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Niemczech roczne wykresy wyglądają następująco:

Boltenhagen

Wyspa Sylt

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Niemczech. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Zaucin5.1°C2.5°C
Dranske4.5°C4.6°C
Travemünde5.5°C4.1°C
Born-on-Darse5.0°C4.6°C
Hoge4.5°C4.6°C
Dagebüll4.6°C6.2°C
Altefer4.4°C4.6°C
Konstancja5.0°C-0.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Niemczech, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wilhelmshaven, Niemcy

Wilhelmshaven, Niemcy © pixabay.com

Klimat w Niemczech

Klimat Niemiec jest umiarkowany. Na północy morza na pozostałej części terytorium przechodzi z morza na kontynent. Średnia temperatura najzimniejszego miesiąca (styczeń) wynosi od -3ºС do + 2ºС, w lipcu - od + 16ºС do + 20ºС. Ponadto ze względu na znaczną długość kraju z północy na południe i wpływ mórz różnice temperatur nawet na tak stosunkowo niewielkim terytorium są czasami bardzo znaczące. Obszary przybrzeżne są zawsze chłodniejsze i bardziej wilgotne niż południe, a jednocześnie środkowe regiony kraju słyną z przyjemnego klimatu prawie przez cały rok. Opady wynoszą do 2000 mm rocznie na południu i do 710 mm rocznie na północy, głównie w okresie jesienno-zimowym.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Niemcy: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Wyspa Sylt, Konstancja, Friedrichshafen, Lindau

Travemünde, Niemcy

Travemünde, Niemcy © fc-metalist.com

Niemcy: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Niemcy: jeziora

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w niektórych jeziorach położonych w kraju:

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne