Wersja strony w języku polskim
Norden, Niemcy
Norden, Niemcy | © Samantha Buhrow

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Niemczech. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Niemczech

#minimalny
15.3°C
#średni
16.9°C
#maksymalny
21.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Niemczech w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Niemczech

Teraz temperatura wody na plażach w Niemczech jest ogólnie niska. Chociaż są miejsca, w których jest praktycznie w strefie komfortu.

Temperatura wody w Niemczech wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Hohe Dune, Niemcy
Hohe Dune, Niemcy | © nico uhlemann

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Niemczech w Friedrichshafen. Jego wartość w tej lokalizacji to 21.7°C. A najzimniejszy jest w Bensersiel, jego wartość 15.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Niemczech wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Niemczech. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Konstanz21.4°C25.0°C
Rostock17.0°C23.5°C
Kappeln16.0°C19.7°C
Friedrichshafen21.7°C25.0°C
Travemunde16.9°C24.9°C
Meersburg21.1°C25.0°C
Scharbeutz16.6°C24.9°C
Eckernforde16.7°C22.5°C
wyspa Sylt16.4°C18.4°C
Lindau21.2°C25.0°C
Wangerooge15.9°C19.0°C
Kiel16.6°C22.5°C
Graal-Muritz17.0°C23.5°C
Hiddensee16.6°C25.4°C
Schillig16.2°C19.0°C

Klimat w Niemczech

Wiek, Niemcy
Wiek, Niemcy | © Antje Kürschner

Niemcy są w Europie. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Morze Bałtyckie, Morze Wattowe i Morze Północne. Pokazujemy również temperaturę wody w jednym jeziorze w Niemczech. Niemcy - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 94 osiedli i kurortów.

Klimat Niemiec jest umiarkowany. Na północy morza na pozostałej części terytorium przechodzi z morza na kontynent. Średnia temperatura najzimniejszego miesiąca (styczeń) wynosi od -3ºС do + 2ºС, w lipcu - od + 16ºС do + 20ºС. Ponadto ze względu na znaczną długość kraju z północy na południe i wpływ mórz różnice temperatur nawet na tak stosunkowo niewielkim terytorium są czasami bardzo znaczące. Obszary przybrzeżne są zawsze chłodniejsze i bardziej wilgotne niż południe, a jednocześnie środkowe regiony kraju słyną z przyjemnego klimatu prawie przez cały rok. Opady wynoszą do 2000 mm rocznie na południu i do 710 mm rocznie na północy, głównie w okresie jesienno-zimowym.

Niemcy: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Friedrichshafen, Niemcy
Friedrichshafen, Niemcy | © pixabay.com

Niemcy: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Jeziora w Niemczech

Mierzymy i pokazujemy temperaturę powierzchni wody w niektórych jeziorach w kraju:

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.