Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Polski

Gdynia, Polska

Gdynia, Polska © aplo.spb.ru

Polska: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Polsce. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Polsce
#minimalna
5.6oC
#średnia temperatura
6.4oC
#maksymalnie
8.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Polsce w ostatnim tygodniu

Polska: informacje o temperaturze wody

Polska leży w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Polska - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Polsce temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Polsce ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Polsce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Польше naprawione w Ustce. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 8.0oC. I najzimniejszy - w Dziwnowie, jego wartość - 5.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Polsce roczne wykresy wyglądają następująco:

Gdańsk

Sopot

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Polsce. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Darłowo7.5°C2.4°C
Władysławowo5.7°C3.7°C
Wolin6.4°C2.1°C
Mielno7.3°C1.9°C
Kamen-Pomorski6.3°C2.9°C
Międzyzdroje5.9°C2.1°C
Gdynia5.8°C3.2°C
Dziwnów5.6°C2.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Polsce, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Ustka, Polska

Ustka, Polska © all-poland.travel

Klimat w Polsce

Umiarkowany, przejściowy z morskiego na kontynentalny. Średnia temperatura w styczniu wynosi od -1ºС do -5ºС (w górach do -6ºС), lipiec - od + 16ºС do + 19ºС, podczas gdy w regionach centralnych jest zawsze nieco cieplej i suchiej niż na zachodzie i północy. Opady spadają na równiny do 500-600 mm, aw górach w miejscach powyżej 1800 mm rocznie. Na wybrzeżu Bałtyku pogoda jest bardziej niestabilna i silnie uzależniona od natury mas powietrza. W miarę przemieszczania się na zachód klimat staje się cieplejszy i wilgotniejszy.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Polska: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Gdańsk, Polska

Gdańsk, Polska © pixabay.com

Polska: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne