Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Polski

Gdańsk, Polska

Gdańsk, Polska © pixabay.com

Polska: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Polsce. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Polsce
#minimalna
16.6oC
#średnia temperatura
17.1oC
#maksymalnie
17.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Polsce w ostatnim tygodniu

Polska: informacje o temperaturze wody

Polska leży w Europie. Kraj jest myte przez Morze Bałtyckie. Polska - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Polsce temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Polsce ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Polsce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Польше naprawione w Wolinie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 17.5oC. I najzimniejszy - Gdynia, jego wartość - 16.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Polsce roczne wykresy wyglądają następująco:

Gdańsk

Kołobrzeg

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Polsce. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Reval17.3°C11.1°C
Dąbki16.6°C12.0°C
Dziwnów16.9°C11.1°C
Hel17.2°C17.0°C
Sopot16.6°C17.0°C
Kamen-Pomorski17.1°C11.1°C
Gdynia16.6°C17.0°C
Darłowo16.6°C16.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Polsce, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Świnoujście, Polska

Świnoujście, Polska © labuda.blog

Klimat w Polsce

Umiarkowany, przejściowy z morskiego na kontynentalny. Średnia temperatura w styczniu wynosi od -1ºС do -5ºС (w górach do -6ºС), lipiec - od + 16ºС do + 19ºС, podczas gdy w regionach centralnych jest zawsze nieco cieplej i suchiej niż na zachodzie i północy. Opady spadają na równiny do 500-600 mm, aw górach w miejscach powyżej 1800 mm rocznie. Na wybrzeżu Bałtyku pogoda jest bardziej niestabilna i silnie uzależniona od natury mas powietrza. W miarę przemieszczania się na zachód klimat staje się cieplejszy i wilgotniejszy.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Polska: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Hel, Polska

Hel, Polska © awd.ru

Polska: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne