Wersja strony w języku polskim
Ad Dakhla, Sahara Zachodnia
Ad Dakhla, Sahara Zachodnia | © Ricci Ma

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Saharze Zachodniej. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Saharze Zachodniej

#minimalny
19.4°C
#średni
19.4°C
#maksymalny
19.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Saharze Zachodniej w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Saharze Zachodniej

Teraz na plażach w Saharze Zachodniej temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Saharze Zachodniej wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Inhambane, Mozambik
Inhambane, Mozambik | © Sergio Ribeiro

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Saharze Zachodniej wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Saharze Zachodniej. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Ad Dakhla19.7°C22.1°C

Klimat w Saharze Zachodniej

Mananara Avaratra, Madagaskar
Mananara Avaratra, Madagaskar | © Hassan Hassan

Sahara Zachodnia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Sahara Zachodnia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Tropikalny, suchy. Wysokie temperatury utrzymywane są przez cały rok, charakterystyczne są ostre dzienne fluktuacje - od 0 C w nocy do +65 C (na ziemi) po południu. Opady nie przekraczają 50-200 mm. rocznie. Zimne oceaniczne masy powietrza często niosą mgłę i zimną rosę. Tornada i burze piaskowe są częste.

Sahara Zachodnia: regiony

Madagaskar
Madagaskar | © vikitrip.ru

Sahara Zachodnia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.