Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Sahary Zachodniej

Sahara Zachodnia

Sahara Zachodnia © turne.com.ua

Sahara Zachodnia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Saharze Zachodniej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Saharze Zachodniej
#minimalna
20.7oC
#średnia temperatura
20.7oC
#maksymalnie
20.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Saharze Zachodniej w ostatnim tygodniu

Sahara Zachodnia: informacje o temperaturze wody

Sahara Zachodnia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Sahara Zachodnia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Saharze Zachodniej temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Saharze Zachodniej wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Saharze Zachodniej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Saharze Zachodniej roczne wykresy wyglądają następująco:

Piekło Dakhla

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Saharze Zachodniej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Piekło Dakhla19.9°C21.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Saharze Zachodniej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Saharze Zachodniej

Tropikalny, suchy. Wysokie temperatury utrzymywane są przez cały rok, charakterystyczne są ostre dzienne fluktuacje - od 0 C w nocy do +65 C (na ziemi) po południu. Opady nie przekraczają 50-200 mm. rocznie. Zimne oceaniczne masy powietrza często niosą mgłę i zimną rosę. Tornada i burze piaskowe są częste.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Sahara Zachodnia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Sahara Zachodnia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne