Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Urugwaju

Urugwaj

Urugwaj © pixabay.com

Urugwaj: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Urugwaju. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Urugwaju
#minimalna
20.1oC
#średnia temperatura
21.1oC
#maksymalnie
22.2oC

Urugwaj: informacje o temperaturze wody

Urugwaj znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Urugwaj to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Urugwaju temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Temperatura wody w Urugwaju ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziesięć punktów w Urugwaju w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Уругвае naprawione w Rocha. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 22.2oC. I najzimniejszy - w Colonia del Sacramento, jego wartość - 20.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Urugwaju roczne wykresy wyglądają następująco:

La Paloma

Rocha

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Urugwaju. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
La Paloma22.0°C14.5°C
Piriapolis20.9°C14.5°C
Aguas Dulces21.5°C14.5°C
Montevideo20.1°C15.5°C
Rocha22.2°C14.5°C
Colonia del Sacramento20.1°C14.5°C
La Floresta20.1°C15.5°C
Santiago Vázquez20.5°C15.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Urugwaju, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Urugwaj

Urugwaj © pixabay.com

Klimat w Urugwaju

Subtropikalne obszary oceaniczne, śródlądowe w pobliżu kontynentu. Średnie temperatury w lipcu (zima) + 10-12 o C, styczeń (lato) + 22-24 o C. Opady wynoszą 1000-1200 mm. rocznie, głównie w czerwcu i wrześniu.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Urugwaj: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Aguas Dulces, La Paloma, Punta del Diablo, Rocha

Urugwaj

Urugwaj © pixabay.com

Urugwaj: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne