Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Urugwaju

Urugwaj

Urugwaj © pixabay.com

Urugwaj: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Urugwaju. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Urugwaju
#minimalna
12.6oC
#średnia temperatura
13.3oC
#maksymalnie
14.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Urugwaju w ostatnim tygodniu

Urugwaj: informacje o temperaturze wody

Urugwaj znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Urugwaj to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Urugwaju temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Urugwaju wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziesięć punktów w Urugwaju w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Уругвае naprawione w Punta del Diablo. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.0oC. I najzimniejszy - w La Floresta, jego wartość - 12.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Urugwaju roczne wykresy wyglądają następująco:

Montevideo

La Floresta

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Urugwaju. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Rocha13.8°C9.1°C
Punta del Este13.0°C9.1°C
Santiago Vázquez12.9°C9.4°C
La Paloma13.1°C9.1°C
Piriapolis12.9°C9.1°C
La Floresta12.6°C9.4°C
Aguas Dulces13.9°C9.1°C
Punta del Diablo14.0°C9.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Urugwaju, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Urugwaj

Urugwaj © pixabay.com

Klimat w Urugwaju

Subtropikalne obszary oceaniczne, śródlądowe w pobliżu kontynentu. Średnie temperatury w lipcu (zima) + 10-12 o C, styczeń (lato) + 22-24 o C. Opady wynoszą 1000-1200 mm. rocznie, głównie w czerwcu i wrześniu.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Urugwaj: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Aguas Dulces, La Paloma, Punta del Diablo, Rocha

Urugwaj

Urugwaj © pixabay.com

Urugwaj: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne