Wersja strony w języku polskim
Maldonado, Urugwaj
Maldonado, Urugwaj | © EDUARDO GARCIA

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Urugwaju. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Urugwaju

#minimalny
13.9°C
#średni
14.7°C
#maksymalny
16.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Urugwaju w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Urugwaju

Teraz na plażach w Urugwaju temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w Urugwaju ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Solis, Urugwaj
Solis, Urugwaj | © Martin Pardi

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Urugwaju w Puerto de Conchillas. Jego wartość w tej lokalizacji to 15.8°C. A najzimniejszy jest w Carrasco, jego wartość 14.0°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Urugwaju wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Urugwaju. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Montevideo14.2°C17.2°C
Punta Del Este14.5°C16.9°C
La Paloma15.4°C16.9°C
Piriapolis14.7°C17.2°C
Parque del Plata14.3°C17.2°C
Barra del Chuy15.3°C17.7°C
Punta Del Diablo15.4°C17.7°C
Marindia14.4°C17.2°C
Araminda14.8°C17.2°C
Cabo Polonio15.2°C16.9°C
Jose Ignacio14.8°C16.9°C
Maldonado14.5°C16.9°C
Guazuvira14.6°C17.2°C
Chihuahua15.0°C17.2°C
Villa Argentina14.1°C17.2°C

Klimat w Urugwaju

La Pedrera, Urugwaj
La Pedrera, Urugwaj | © Mati Firmat

Urugwaj znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Urugwaj to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Subtropikalne obszary oceaniczne, śródlądowe w pobliżu kontynentu. Średnie temperatury w lipcu (zima) + 10-12 o C, styczeń (lato) + 22-24 o C. Opady wynoszą 1000-1200 mm. rocznie, głównie w czerwcu i wrześniu.

Urugwaj: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Puerto Platero, Urugwaj
Puerto Platero, Urugwaj | © Marcelo Campi

Urugwaj: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.