Wersja strony w języku polskim
Caue, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
Caue, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | © Miran Gedl

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca

#minimalny
25.6°C
#średni
25.7°C
#maksymalny
25.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca

Obecnie na wszystkich plażach na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Caue, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
Caue, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | © Baba Alexander

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca in Caue. Jego wartość w tej lokalizacji to 26.1°C. A najzimniejszy jest w Sao Tome, jego wartość 25.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Sao Tome25.5°C25.4°C
Caue26.1°C25.4°C

Klimat na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca

Sao Tome, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
Sao Tome, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | © Jorge Manuel

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Równikowe morskie, gorące i wilgotne. Średnia styczniowa temperatura na wybrzeżu wynosi +26 o C, w lipcu +23 o C, roczne opady wynoszą 1000–1100 mm., W górach - do 3000 mm. Pada prawie przez cały rok, ale na wyspie Sao Tome, gdzie ze względu na ukształtowanie terenu utworzyło się kilka lokalnych stref z własnym mikroklimatem, od czerwca do września trwa stosunkowo krótki okres. Najbardziej mokrym miesiącem jest marzec, kiedy pada przez 8-12 godzin dziennie, a temperatura wynosi około 30 o C.

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: regiony

Nakładka na czapkę, Senegal
Nakładka na czapkę, Senegal | © Senegalie Ngaparou

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.