Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca © best-trip4you.ru

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca
#minimalna
27.8oC
#średnia temperatura
28.0oC
#maksymalnie
28.1oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca w ostatnim tygodniu

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: informacje o temperaturze wody

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Сан-Томе и Принсипи naprawione w Kaui. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.1oC. I najzimniejszy - w Sao Tome, jego wartość - 27.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca roczne wykresy wyglądają następująco:

Sao Tome

Kaui

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kaui28.1°C25.7°C
Sao Tome27.8°C25.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca © tonkosti.ru

Klimat na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca

Równikowe morskie, gorące i wilgotne. Średnia styczniowa temperatura na wybrzeżu wynosi +26 o C, w lipcu +23 o C, roczne opady wynoszą 1000–1100 mm., W górach - do 3000 mm. Pada prawie przez cały rok, ale na wyspie Sao Tome, gdzie ze względu na ukształtowanie terenu utworzyło się kilka lokalnych stref z własnym mikroklimatem, od czerwca do września trwa stosunkowo krótki okres. Najbardziej mokrym miesiącem jest marzec, kiedy pada przez 8-12 godzin dziennie, a temperatura wynosi około 30 o C.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca © Википедия

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne