Wersja strony w języku polskim
Monrovia, Liberia
Monrovia, Liberia | © Gideon Apponsah

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Liberii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Liberii

#minimalny
28.2°C
#średni
28.7°C
#maksymalny
29.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Liberii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Liberii

Obecnie na wszystkich plażach w Liberii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Liberii spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Robertsport, Liberia
Robertsport, Liberia | © Luis发

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Liberii w River Cess. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.1°C. A najzimniejszy jest w Buchanan, jego wartość 28.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Liberii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Liberii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Buchanan28.2°C26.1°C
Robertsport28.7°C27.0°C
Monrovia28.6°C26.3°C
Greenville28.6°C27.0°C
Harper28.9°C26.2°C
River Cess29.1°C26.5°C

Klimat w Liberii

Sunset Beach, Republika Południowej Afryki
Sunset Beach, Republika Południowej Afryki | © Stephen Koigi

Liberia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Liberia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko sześć osad.

Równikowe, gorące i wilgotne. Średnie miesięczne temperatury nie spadają poniżej +24°C przez cały rok (średnia temperatura na Monrowii wynosi około +26°C w styczniu i +24°C w lipcu), opady spadają głównie w lecie (do 5000 mm na wybrzeżu i 1500-2000 mm we wnętrzu) . Pora deszczowa trwa od maja do października i jest stosunkowo sucha od listopada do kwietnia.

Liberia: regiony

East London, Republika Południowej Afryki
East London, Republika Południowej Afryki | © Ann Bryant Art Gallery

Liberia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.