Wersja strony w języku polskim
Robertsport, Liberia
Robertsport, Liberia | © Luis发

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Liberii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Liberii

#minimalny
27.4°C
#średni
28.5°C
#maksymalny
29.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Liberii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Liberii

Obecnie na wszystkich plażach w Liberii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Liberii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Monrovia, Liberia
Monrovia, Liberia | © Gideon Apponsah

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Liberii w Harper. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.2°C. A najzimniejszy jest w Monrovia, jego wartość 27.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Liberii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Liberii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Robertsport27.4°C28.0°C
Monrovia27.2°C28.7°C
Buchanan27.9°C28.2°C
Harper29.2°C28.4°C
River Cess28.0°C28.5°C
Greenville29.0°C28.8°C

Klimat w Liberii

Cousin Island, Seszele
Cousin Island, Seszele | © SE Travel

Liberia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Liberia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko sześć osad.

Równikowe, gorące i wilgotne. Średnie miesięczne temperatury nie spadają poniżej +24°C przez cały rok (średnia temperatura na Monrowii wynosi około +26°C w styczniu i +24°C w lipcu), opady spadają głównie w lecie (do 5000 mm na wybrzeżu i 1500-2000 mm we wnętrzu) . Pora deszczowa trwa od maja do października i jest stosunkowo sucha od listopada do kwietnia.

Liberia: regiony

Cape Coast, Ghana
Cape Coast, Ghana | © Ayim Patrick

Liberia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.