Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Liberii

Liberia

Liberia © discovery-russia.ru

Liberia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Liberii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Liberii
#minimalna
26.3oC
#średnia temperatura
26.7oC
#maksymalnie
27.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Liberii w ostatnim tygodniu

Liberia: informacje o temperaturze wody

Liberia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Liberia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko sześć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Liberii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Liberii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie sześć punktów w Liberii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Либерии naprawione w Greenville. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.2oC. I najzimniejszy - w Harperie 5479, jego wartość - 26.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Liberii roczne wykresy wyglądają następująco:

Monrowia

Robertsport

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Liberii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Harper26.3°C24.6°C
Greenville27.2°C24.6°C
Rivercess26.3°C24.6°C
Buchanan27.0°C24.6°C
Monrowia26.4°C24.6°C
Robertsport26.9°C24.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Liberii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Liberii

Równikowe, gorące i wilgotne. Średnie miesięczne temperatury nie spadają poniżej +24°C przez cały rok (średnia temperatura na Monrowii wynosi około +26°C w styczniu i +24°C w lipcu), opady spadają głównie w lecie (do 5000 mm na wybrzeżu i 1500-2000 mm we wnętrzu) . Pora deszczowa trwa od maja do października i jest stosunkowo sucha od listopada do kwietnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Liberia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Liberia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne