Wersja strony w języku polskim
Bandżul, Gambia
Bandżul, Gambia | © Nicola e Pina Gambia

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Gambii. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Gambii

#minimalny
27.6°C
#średni
28.1°C
#maksymalny
28.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Gambii w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Gambii

Obecnie na wszystkich plażach w Gambii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Gambii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Bandżul, Gambia
Bandżul, Gambia | © Jörg Hennicke

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Gambii w Bakau. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.7°C. A najzimniejszy jest w Serrekundzie, jego wartość 27.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Gambii wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Gambii. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Bandżul28.0°C27.0°C
Kotu28.1°C27.0°C
Serrekunda27.6°C27.0°C
Bakau28.7°C27.0°C

Klimat w Gambii

Serrekunda, Gambia
Serrekunda, Gambia | © Ebrima Simaha

Gambia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Gambia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Monsun równikowy, z deszczowym latem (czerwiec - październik) i suchą zimą (listopad - maj). Średnie miesięczne temperatury powietrza wynoszą od +23°C w grudniu do +30°C od czerwca do września. Opady spadają na wybrzeżu do 1500 mm., Daleko od niego - 750-1000 mm.

Gambia: regiony

Przylądek Dobrej Nadziei, Republika Południowej Af
Przylądek Dobrej Nadziei, Republika Południowej Af | © Christian Pffhsn

Gambia: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.