Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Gambii

Gambia

Gambia © pixabay.com

Gambia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Gambii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Gambii
#minimalna
27.9oC
#średnia temperatura
28.5oC
#maksymalnie
29.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Gambii w ostatnim tygodniu

Gambia: informacje o temperaturze wody

Gambia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Gambia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Gambii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Gambii wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Gambii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Гамбии naprawione w Bacau. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.4oC. I najzimniejszy - w Bandżulu, jego wartość - 28.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Gambii roczne wykresy wyglądają następująco:

Bandżul

Kotu

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Gambii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kotu28.2°C26.3°C
Serekunda28.2°C26.3°C
Bacau28.4°C26.3°C
Bandżul28.1°C26.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Gambii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Gambia

Gambia © pixabay.com

Klimat w Gambii

Monsun równikowy, z deszczowym latem (czerwiec - październik) i suchą zimą (listopad - maj). Średnie miesięczne temperatury powietrza wynoszą od +23°C w grudniu do +30°C od czerwca do września. Opady spadają na wybrzeżu do 1500 mm., Daleko od niego - 750-1000 mm.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Gambia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Gambia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne