Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Bahamach

Wielki klucz do mieszania, Bahamy

Wielki klucz do mieszania, Bahamy © navimba.com

Bahamy: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Bahamach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Bahamach
#minimalna
22.9oC
#średnia temperatura
24.2oC
#maksymalnie
26.0oC

Najpopularniejsze kurorty na Bahamach w ostatnim tygodniu

Bahamy: informacje o temperaturze wody

Bahamy znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Bahamy - mają dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy 18 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Bahamach temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody na Bahamach ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 18-ти punktów na Bahamach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Багамах naprawione w Freeport. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.3oC. I najzimniejszy - w Abaco, jego wartość - 22.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Bahamach roczne wykresy wyglądają następująco:

Grand Bahama Island

Nassau

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Bahamach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Duncan Town25.0°C24.1°C
Clarence Town24.6°C24.1°C
Wielki klucz do mieszania24.5°C24.3°C
Grand Bahama Island25.0°C21.2°C
Dunmore Town24.5°C21.4°C
Nassau24.5°C24.3°C
Marsh Harbour23.7°C20.0°C
Abraham Bay26.0°C22.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Bahamach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Nassau, Bahamy

Nassau, Bahamy

Klimat na Bahamach

Tropikalne wiatry handlowe na północy i subtropikalne na południu. Temperatura w lecie waha się od +26 do +32 o C. Na wyspach południowych (Bolshoi i Malyi Inagua, Mayaguana itp.) W lecie jest znacznie cieplej niż w centralnej części archipelagu. Temperatura w poszczególnych dniach tutaj może osiągnąć +40°C (od czerwca do sierpnia), ale wiatry handlowe wyraźnie łagodzą ciepło w całym kraju. Zimą temperatury wahają się od +18 do +22°C, a temperatury minimalne do +15°C (Maly Abako i inne północno-zachodnie wyspy). Opady trwają do 800 mm z nieznacznie wyraźną porą deszczową od maja do października. Zimą deszcze są rzadkie, zwykle spadają w postaci krótkich, ale silnych, przelotnych opadów deszczu trwających nie dłużej niż kilka godzin. Huragany i burze tropikalne, okresowo przelatujące nad wyspami od maja do listopada, przynoszą silne opady deszczu, którym towarzyszą huragany. Temperatura wody wynosi zwykle +27°C w lecie i około +23°C w zimie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Bahamy: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Wyspa Eleuthera, Abraham Bay, Wyspa Andros, Clarence Town, Duncan Town, Wielki klucz do mieszania

Bahamy

Bahamy © pixabay.com

Bahamy: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne