Wersja strony w języku polskim
Święta Helena
Święta Helena | © www.beaufort-sc.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na St. Helena. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na St. Helena

#minimalny
21.3°C
#średni
21.3°C
#maksymalny
21.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje na St. Helena w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na St. Helena

Teraz na plażach na St. Helena temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody na St. Helena spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Jamestown, Święta Helena
Jamestown, Święta Helena | © Darrin des Vignes

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na St. Helena wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na St. Helena. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Jamestown21.3°C21.0°C

Klimat na St. Helena

Florianopolis, Brazylia
Florianopolis, Brazylia | © telma castro

Święta Helena znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Święta Helena to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Tropikalny marine. Średnia miesięczna temperatura waha się od + 19°C (styczeń) do + 30°C (lipiec), podczas gdy ogólne tło temperatury jest dość jednolite, nawet zimą spadek w kolumnie termometru poniżej + 13°C jest rzadkim zjawiskiem. Jednak subiektywnie zawsze wydaje się nieco chłodniej, niż jest w rzeczywistości, co jest spowodowane wilgotnym powietrzem oceanu, ciągłymi wiatrami i częstymi mgłami. Opady spadają z 400 do 1500 mm rocznie, w grudniu i styczniu - najbardziej mokrych miesiącach roku.

Święta Helena: regiony

Icarai, Brazylia
Icarai, Brazylia | © Marcus Silva

Święta Helena: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.