Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na St. Helena

Święta Helena

Święta Helena © www.beaufort-sc.com

Święta Helena: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na St. Helena. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na St. Helena
#minimalna
21.4oC
#średnia temperatura
21.4oC
#maksymalnie
21.4oC

Najpopularniejsze kurorty na St. Helena w ostatnim tygodniu

Święta Helena: informacje o temperaturze wody

Święta Helena znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Święta Helena to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na St. Helena temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody na St. Helena ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt na St. Helena w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na St. Helena roczne wykresy wyglądają następująco:

Jamestown

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na St. Helena. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Jamestown20.5°C18.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na St. Helena, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat na St. Helena

Tropikalny marine. Średnia miesięczna temperatura waha się od + 19°C (styczeń) do + 30°C (lipiec), podczas gdy ogólne tło temperatury jest dość jednolite, nawet zimą spadek w kolumnie termometru poniżej + 13°C jest rzadkim zjawiskiem. Jednak subiektywnie zawsze wydaje się nieco chłodniej, niż jest w rzeczywistości, co jest spowodowane wilgotnym powietrzem oceanu, ciągłymi wiatrami i częstymi mgłami. Opady spadają z 400 do 1500 mm rocznie, w grudniu i styczniu - najbardziej mokrych miesiącach roku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Święta Helena: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Święta Helena: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne