Wersja strony w języku polskim
Jamestown, Święta Helena
Jamestown, Święta Helena | © Darrin des Vignes

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na St. Helena. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na St. Helena

#minimalny
24.3°C
#średni
24.3°C
#maksymalny
24.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje na St. Helena w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na St. Helena

Teraz na wszystkich plażach na St. Helena woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody na St. Helena wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Jamestown, Święta Helena
Jamestown, Święta Helena | © Kyra Kelvin

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na St. Helena wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na St. Helena. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Jamestown24.3°C23.2°C

Klimat na St. Helena

Caleta Cordoba, Argentyna
Caleta Cordoba, Argentyna | © Marcelo Luna

Święta Helena znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Święta Helena to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Tropikalny marine. Średnia miesięczna temperatura waha się od + 19°C (styczeń) do + 30°C (lipiec), podczas gdy ogólne tło temperatury jest dość jednolite, nawet zimą spadek w kolumnie termometru poniżej + 13°C jest rzadkim zjawiskiem. Jednak subiektywnie zawsze wydaje się nieco chłodniej, niż jest w rzeczywistości, co jest spowodowane wilgotnym powietrzem oceanu, ciągłymi wiatrami i częstymi mgłami. Opady spadają z 400 do 1500 mm rocznie, w grudniu i styczniu - najbardziej mokrych miesiącach roku.

Święta Helena: regiony

Jurado, Kolumbia
Jurado, Kolumbia | © Alejo Ospina

Święta Helena: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.