Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Sierra Leone

Sierra Leone

Sierra Leone © internationalwealth.info

Sierra Leone: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Sierra Leone. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Sierra Leone
#minimalna
26.4oC
#średnia temperatura
26.4oC
#maksymalnie
26.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Sierra Leone w ostatnim tygodniu

Sierra Leone: informacje o temperaturze wody

Sierra Leone znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Sierra Leone to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Sierra Leone woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Sierra Leone ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Sierra Leone w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Sierra Leone roczne wykresy wyglądają następująco:

Bonthe

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Sierra Leone. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Bonthe26.4°C23.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Sierra Leone, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Sierra Leone

Równikowe Średnie miesięczne temperatury na wybrzeżu wynoszą od +24°C (sierpień) do +27°C (kwiecień), w regionach wewnętrznych jest chłodniej (+ 20–21°C). Opady występują głównie latem, od maja do września, do 4500 mm. rocznie na wybrzeżu i 2000–2500 mm. we wnętrzu. Kraj ten jest uważany za jeden z najbardziej deszczowych w Afryce Zachodniej. Jednocześnie często występują susze i burze piaskowe trwające od listopada do maja oraz silne wiatry północne przenoszące piasek z Sahary.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Sierra Leone: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Sierra Leone: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne