Wersja strony w języku polskim
Sierra Leone
Sierra Leone | © internationalwealth.info

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Sierra Leone. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Sierra Leone

#minimalny
27.2°C
#średni
27.2°C
#maksymalny
27.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Sierra Leone w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Sierra Leone

Obecnie na wszystkich plażach w Sierra Leone woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Sierra Leone wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Ksar es Seghir, Maroko
Ksar es Seghir, Maroko | © ammuri chaib

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Sierra Leone wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Sierra Leone. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Bonthe27.2°C27.3°C

Klimat w Sierra Leone

Maroantsetra, Madagaskar
Maroantsetra, Madagaskar | © Soumaya Soavinta

Sierra Leone znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Sierra Leone to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Równikowe Średnie miesięczne temperatury na wybrzeżu wynoszą od +24°C (sierpień) do +27°C (kwiecień), w regionach wewnętrznych jest chłodniej (+ 20–21°C). Opady występują głównie latem, od maja do września, do 4500 mm. rocznie na wybrzeżu i 2000–2500 mm. we wnętrzu. Kraj ten jest uważany za jeden z najbardziej deszczowych w Afryce Zachodniej. Jednocześnie często występują susze i burze piaskowe trwające od listopada do maja oraz silne wiatry północne przenoszące piasek z Sahary.

Sierra Leone: regiony

Hawston, Republika Południowej Afryki
Hawston, Republika Południowej Afryki | © Wesley Legolie

Sierra Leone: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.