Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Gabonu

Gabon

Gabon © travel247.ru

Gabon: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Gabonie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Gabonie
#minimalna
23.5oC
#średnia temperatura
25.4oC
#maksymalnie
26.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Gabonie w ostatnim tygodniu

Gabon: informacje o temperaturze wody

Gabon znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Gabon to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Gabonie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody w Gabonie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Gabonie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Габоне naprawione w Kokobich. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.1oC. I najzimniejszy - Mayumba, jego wartość - 23.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Gabonie roczne wykresy wyglądają następująco:

Port Gentil

Kokobich

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Gabonie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mayumba23.5°C22.3°C
Libreville25.9°C22.0°C
Kokobich26.1°C24.5°C
Port Gentil25.9°C22.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Gabonie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Gabonie

Równikowy i podrównikowy. Pod względem ilości opadów rok dzieli się na cztery pory roku: dwie deszczowe (od połowy stycznia do maja i od października do połowy grudnia) i dwie stosunkowo suche - duża zima (od maja do września) i małe lato (grudzień - styczeń). 2500-3000 mm spada na wybrzeże rocznie. opady, na północy do 4000 mm., we wnętrzu - 1800–2300 mm. Nie ma zauważalnych wahań temperatury, średnia roczna temperatura wynosi około +26 o C.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Gabon: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Gabon: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne