Wersja strony w języku polskim
Gabon
Gabon | © travel247.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Gabonie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Gabonie

#minimalny
25.3°C
#średni
27.1°C
#maksymalny
27.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Gabonie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Gabonie

Obecnie na wszystkich plażach w Gabonie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Gabonie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Libreville, Gabon
Libreville, Gabon | © Douel Darol

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Gabonie w Cocobeach. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.7°C. A najzimniejszy jest w Mayumba, jego wartość 25.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Gabonie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Gabonie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Libreville27.9°C21.9°C
Cocobeach28.7°C25.7°C
Port Gentil27.2°C26.0°C
Mayumba25.2°C23.6°C

Klimat w Gabonie

Southbroom, Republika Południowej Afryki
Southbroom, Republika Południowej Afryki | © Paul Russell

Gabon znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Gabon to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Równikowy i podrównikowy. Pod względem ilości opadów rok dzieli się na cztery pory roku: dwie deszczowe (od połowy stycznia do maja i od października do połowy grudnia) i dwie stosunkowo suche - duża zima (od maja do września) i małe lato (grudzień - styczeń). 2500-3000 mm spada na wybrzeże rocznie. opady, na północy do 4000 mm., we wnętrzu - 1800–2300 mm. Nie ma zauważalnych wahań temperatury, średnia roczna temperatura wynosi około +26 o C.

Gabon: regiony

Island Anonyme, Seszele
Island Anonyme, Seszele | © TYPHOON

Gabon: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.