Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Gwinei

Gwinea

Gwinea

Gwinea: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Gwinei. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Gwinei
#minimalna
26.5oC
#średnia temperatura
27.0oC
#maksymalnie
27.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Gwinei w ostatnim tygodniu

Gwinea: informacje o temperaturze wody

Gwinea znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Gwinea to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Gwinei woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Gwinei ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Gwinei w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Гвинее naprawione w Konakry. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.3oC. I najzimniejszy - w Bofa, jego wartość - 26.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Gwinei roczne wykresy wyglądają następująco:

Konakry

Kameyen

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Gwinei. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kameyen27.3°C23.5°C
Bofa26.5°C23.5°C
Konakry27.3°C23.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Gwinei, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Gwinea

Gwinea © triplook.me

Klimat w Gwinei

Równikowy monsun, mokry latem, suchy zimą. Średnie miesięczne temperatury powietrza wynoszą od +18°C do +27°C, najgorętszym miesiącem jest kwiecień (+30°C), najzimniejszym jest sierpień (+26°C). Opady występują głównie latem, od maja do października, ale są bardzo nierównomiernie rozmieszczone w całym kraju: do 4300 mm spada na wybrzeżu przez 170 deszczowych dni w roku. opady atmosferyczne oraz w regionach wewnętrznych oddzielonych od oceanu przez pasmo górskie, nie więcej niż 1500 mm. W okresie styczeń-luty wieje „Harmattan» - suchy, zakurzony wiatr z północy, w nadmorskich regionach kraju jego wpływ prawie nie jest odczuwalny.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Gwinea: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Gwinea

Gwinea © pixabay.com

Gwinea: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne