Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Surinamu

Surinam

Surinam © pixabay.com

Surinam: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Surinamie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Surinamie
#minimalna
28.4oC
#średnia temperatura
28.6oC
#maksymalnie
28.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Surinamie w ostatnim tygodniu

Surinam: informacje o temperaturze wody

Surinam znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Surinam to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Surinamie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty w Surinamie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Суринаме naprawione w Paramaribo. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.5oC. I najzimniejszy - w Nieuve-Nickerie, jego wartość - 29.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Surinamie roczne wykresy wyglądają następująco:

Nieve-Nikkeri

Paramaribo

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Surinamie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Nieve-Nikkeri29.3°C25.7°C
Paramaribo29.5°C27.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Surinamie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Surinam

Surinam © pixabay.com

Klimat w Surinamie

Podrównikowy, gorący i stale wilgotny. Średnia temperatura powietrza wynosi około + 26°C i zmienia się nieznacznie w ciągu roku. Nawet w nocy temperatura rzadko spada poniżej + 24°C, aw porze suchej w cieniu może osiągnąć + 36°C. Stałe wiatry północno-wschodnie przynoszą chłód, ale jest to odczuwalne tylko w strefie przybrzeżnej. Opady wynoszą 2300-3000 mm rocznie i pada około 200 dni w roku. Pora deszczowa trwa zwykle od listopada do stycznia i od maja do lipca (w tym czasie deszcze często powodują silne powodzie). Chociaż Surinam leży poza strefą huraganu, silne deszcze z wiatrem „sibibusi» (dosłownie „leśna miotła», takie deszcze dość często odrywają prawie wszystkie liście z drzew) są częste w porze deszczowej, podczas której w ciągu kilku godzin spada do 300 mm wody.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Surinam: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Surinam: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne