Wersja strony w języku polskim
Sandur, Wyspy Owcze
Sandur, Wyspy Owcze | © Bent Brandt

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Owczych. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Owczych

#minimalny
6.4°C
#średni
6.5°C
#maksymalny
6.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Owczych w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Owczych

Obecnie na plażach na Wyspach Owczych temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Owczych ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Wyspy Owcze
Wyspy Owcze | © pixabay.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Owczych w Vestmanna. Jego wartość w tej lokalizacji to 6.7°C. A najzimniejszy jest w Tórshavn, jego wartość 6.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Owczych wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Owczych. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Midvagur6.7°C6.2°C
Torshavn6.4°C6.2°C
Tvoroyri6.5°C6.7°C
Klaksvik6.5°C6.2°C
Eidi6.6°C6.2°C
Fuglafjordur6.6°C6.2°C
Vestmanna6.7°C6.2°C
Sandur6.6°C6.7°C
Argir6.6°C6.2°C

Klimat na Wyspach Owczych

Fuglafjordur, Wyspy Owcze
Fuglafjordur, Wyspy Owcze | © Ulrik Bjerregaard

Wyspy Owcze są w Europie. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Aby określić temperaturę wody na wyspach, śledzimy w sumie dziewięć osad.

Morze umiarkowane, z ciepłymi zimami i chłodnymi mokrymi latami. Ciepłe strumienie Prądu Zatokowego zbioru, że na Wyspach Owczych klimat jest cieplejszy niż można wybierać w takich północnych szerokościach geograficznych. Najzimniejszy miesiącem w roku jest styczeń, temperatura w tym okresie wynosi od 0°C do + 4°C. Najcieplejszy miesiącem w lipcu, temperatura wynosi od + 11°C do + 17°C. zużycie wympieramie poniżej -4 ° С, a latem powietrze rzadko ogrzewa się powyżej + 22 ° С. Woda wokół wysp przez cały rok ma temperaturę około + 10°C najczęściej w postaci deszczu i mżawki). Co więcej, ponad 260 dni w roku jest deszczowych.Dostępna liczba okresów przypadających na wrzesień do stycznia, często występują mgła.Na zboczach górnych wytrącona wilgoć w okresie zimowym, lodamijj djam djam

Wyspy Owcze: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Argir, Wyspy Owcze
Argir, Wyspy Owcze | © Tórfinn

Wyspy Owcze: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.