Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Wyspach Owczych

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze © pixabay.com

Wyspy Owcze: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Owczych. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Owczych
#minimalna
6.8oC
#średnia temperatura
6.9oC
#maksymalnie
7.1oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Owczych w ostatnim tygodniu

Wyspy Owcze: informacje o temperaturze wody

Wyspy Owcze są w Europie. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Aby określić temperaturę wody na wyspach, śledzimy w sumie dziewięć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Owczych temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Owczych ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziewięć punktów na Wyspach Owczych w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Фарерских островах naprawione w Ayi. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 7.1oC. I najzimniejszy - w Klaksvuk, jego wartość - 6.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Owczych roczne wykresy wyglądają następująco:

Westmann

Argir

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Owczych. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Utwórz6.9°C6.7°C
Fuglafjordur6.9°C6.3°C
Klaksvuk6.8°C6.3°C
Midwagur6.8°C6.3°C
Torshavn7.1°C6.3°C
Sandur7.1°C6.7°C
Ayi7.1°C6.3°C
Westmann7.0°C6.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Owczych, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze © pixabay.com

Klimat na Wyspach Owczych

Morze umiarkowane, z ciepłymi zimami i chłodnymi mokrymi latami. Ciepłe strumienie Prądu Zatokowego zbioru, że na Wyspach Owczych klimat jest cieplejszy niż można wybierać w takich północnych szerokościach geograficznych. Najzimniejszy miesiącem w roku jest styczeń, temperatura w tym okresie wynosi od 0°C do + 4°C. Najcieplejszy miesiącem w lipcu, temperatura wynosi od + 11°C do + 17°C. zużycie wympieramie poniżej -4 ° С, a latem powietrze rzadko ogrzewa się powyżej + 22 ° С. Woda wokół wysp przez cały rok ma temperaturę około + 10°C najczęściej w postaci deszczu i mżawki). Co więcej, ponad 260 dni w roku jest deszczowych.Dostępna liczba okresów przypadających na wrzesień do stycznia, często występują mgła.Na zboczach górnych wytrącona wilgoć w okresie zimowym, lodamijj djam djam

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wyspy Owcze: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze © pixabay.com

Wyspy Owcze: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne