Wersja strony w języku polskim
Sao Vincente, Republika Zielonego Przylądka
Sao Vincente, Republika Zielonego Przylądka | © Dilma Almeida

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Zielonego Przylądka. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Zielonego Przylądka

#minimalny
24.8°C
#średni
26.0°C
#maksymalny
27.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Zielonego Przylądka w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Zielonego Przylądka

Teraz na wszystkich plażach na Wyspach Zielonego Przylądka temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Wyspach Zielonego Przylądka ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Tarrafal, Republika Zielonego Przylądka
Tarrafal, Republika Zielonego Przylądka | © wout de klerk

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Zielonego Przylądka w Calheta. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.0°C. A najzimniejszy jest w Santa Maria, jego wartość 25.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Zielonego Przylądka wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Zielonego Przylądka. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Sal25.1°C24.1°C
Santa Maria25.1°C24.0°C
Boa Vista25.2°C24.0°C
Mindelo25.9°C23.3°C
Sal Rei25.3°C24.0°C
Praia26.1°C25.2°C
Tarrafal25.9°C23.9°C
Porto Novo26.2°C23.3°C
Calheta27.0°C25.2°C
Santo Antao25.6°C23.3°C
Sao Vincente26.1°C23.3°C
Praia Baixo26.8°C25.2°C
Fogo26.6°C21.5°C
Vila Do Maio26.3°C25.2°C
Maio26.1°C25.2°C

Klimat na Wyspach Zielonego Przylądka

Mindelo, Republika Zielonego Przylądka
Mindelo, Republika Zielonego Przylądka | © Pablo Miguez

Wyspy Zielonego Przylądka znajdują się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Zielonego Przylądka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Wiatr tropikalny, suchy. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od + 22'C (styczeń - luty) do + 26'C (wrzesień - październik), ale w górach jest znacznie chłodniej. Opady wynoszą tylko 100–300 mm. rocznie, głównie w sierpniu - październiku, kiedy wybuchają monsuny południowo-zachodnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi od 21°C do 26°C.

Republika Zielonego Przylądka: regiony

Porto Mosquito, Republika Zielonego Przylądka
Porto Mosquito, Republika Zielonego Przylądka | © Paulo Barbosa

Republika Zielonego Przylądka: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.