Wersja strony w języku polskim
Palmeira, Republika Zielonego Przylądka
Palmeira, Republika Zielonego Przylądka | © Robert Oswald

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Zielonego Przylądka. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Zielonego Przylądka

#minimalny
22.4°C
#średni
23.7°C
#maksymalny
24.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Zielonego Przylądka w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Zielonego Przylądka

Teraz na wszystkich plażach na Wyspach Zielonego Przylądka woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Zielonego Przylądka wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Pedra Lume, Republika Zielonego Przylądka
Pedra Lume, Republika Zielonego Przylądka | © Kiso Oliveira

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Zielonego Przylądka w Ilha de Santiago. Jego wartość w tej lokalizacji to 24.8°C. A najzimniejszy jest w Santa Maria, jego wartość 22.0°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Zielonego Przylądka wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Zielonego Przylądka. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Sal22.2°C21.7°C
Santa Maria22.0°C21.1°C
Boa Vista22.9°C21.1°C
Praia23.2°C23.0°C
Sal Rei23.0°C21.1°C
Mindelo23.4°C21.5°C
Sao Vincente23.4°C21.5°C
Praia Baixo23.7°C23.0°C
Fogo23.4°C18.7°C
Tarrafal De Sao Nicolau24.0°C21.3°C
Ponta Do Sol23.6°C21.5°C
Furna24.1°C18.7°C
Ilha de Cima24.3°C18.7°C
Brava23.1°C18.7°C
Curral Velho22.3°C21.1°C

Klimat na Wyspach Zielonego Przylądka

Santo Antao, Republika Zielonego Przylądka
Santo Antao, Republika Zielonego Przylądka | © Alice Martins

Wyspy Zielonego Przylądka znajdują się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Zielonego Przylądka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Wiatr tropikalny, suchy. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od + 22'C (styczeń - luty) do + 26'C (wrzesień - październik), ale w górach jest znacznie chłodniej. Opady wynoszą tylko 100–300 mm. rocznie, głównie w sierpniu - październiku, kiedy wybuchają monsuny południowo-zachodnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi od 21°C do 26°C.

Republika Zielonego Przylądka: regiony

Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka
Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka | © Jana Persson

Republika Zielonego Przylądka: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.