Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka © pixabay.com

Republika Zielonego Przylądka: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Zielonego Przylądka. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Zielonego Przylądka
#minimalna
22.1oC
#średnia temperatura
22.8oC
#maksymalnie
23.9oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Zielonego Przylądka w ostatnim tygodniu

Republika Zielonego Przylądka: informacje o temperaturze wody

Wyspy Zielonego Przylądka znajdują się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Zielonego Przylądka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Zielonego Przylądka woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 23 punktów na Wyspach Zielonego Przylądka w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Кабо-Верде naprawione na Brava. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.7oC. I najzimniejszy - w Sal, jego wartość - 22.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Zielonego Przylądka roczne wykresy wyglądają następująco:

Wyspa Boavista

Sal

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Zielonego Przylądka. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Calheta23.4°C19.1°C
Porto Novo22.6°C19.7°C
Sao Nicolou22.6°C19.7°C
Pont Do Sol22.6°C19.7°C
Vila Do Maio22.6°C20.7°C
Quidade Velha23.4°C19.1°C
San Vicente23.0°C19.7°C
Santiago23.2°C19.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Zielonego Przylądka, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Republika Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka © pixabay.com

Klimat na Wyspach Zielonego Przylądka

Wiatr tropikalny, suchy. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od + 22'C (styczeń - luty) do + 26'C (wrzesień - październik), ale w górach jest znacznie chłodniej. Opady wynoszą tylko 100–300 mm. rocznie, głównie w sierpniu - październiku, kiedy wybuchają monsuny południowo-zachodnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi od 21°C do 26°C.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Republika Zielonego Przylądka: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Wyspa Boavista, Brava, San Vicente, Sao Nicolou, Santa Lucia, Santo Antao, Santiago, Fogo, Mindela

Republika Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka © greenword.ru

Republika Zielonego Przylądka: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne