Wersja strony w języku polskim
Sal Rei, Republika Zielonego Przylądka
Sal Rei, Republika Zielonego Przylądka | © Ludvik Kumin

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Zielonego Przylądka. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Zielonego Przylądka

#minimalny
21.1°C
#średni
22.9°C
#maksymalny
24.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Zielonego Przylądka w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Zielonego Przylądka

Obecnie na plażach na Wyspach Zielonego Przylądka temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Temperatura wody na Wyspach Zielonego Przylądka wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Santo Antao, Republika Zielonego Przylądka
Santo Antao, Republika Zielonego Przylądka | © Patrick Savalle

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Zielonego Przylądka w Fajazinha. Jego wartość w tej lokalizacji to 24.1°C. A najzimniejszy jest w Santa Maria, jego wartość 21.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Zielonego Przylądka wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Zielonego Przylądka. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Sal21.9°C19.4°C
Boa Vista21.7°C19.4°C
Santa Maria21.1°C19.4°C
Praia23.8°C20.9°C
Mindelo22.7°C18.9°C
Sao Vincente22.3°C18.9°C
Sal Rei21.7°C19.4°C
Calheta23.9°C20.9°C
Tarrafal23.1°C20.2°C
Praia Baixo23.4°C20.9°C
Tarrafal De Sao Nicolau22.2°C19.6°C
Santo Antao22.6°C18.9°C
Fogo23.9°C17.3°C
Furna23.3°C17.3°C
Ponta Do Sol22.9°C18.9°C

Klimat na Wyspach Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka
Republika Zielonego Przylądka | © pixabay.com

Wyspy Zielonego Przylądka znajdują się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Zielonego Przylądka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Wiatr tropikalny, suchy. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od + 22'C (styczeń - luty) do + 26'C (wrzesień - październik), ale w górach jest znacznie chłodniej. Opady wynoszą tylko 100–300 mm. rocznie, głównie w sierpniu - październiku, kiedy wybuchają monsuny południowo-zachodnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi od 21°C do 26°C.

Republika Zielonego Przylądka: regiony

Furna, Republika Zielonego Przylądka
Furna, Republika Zielonego Przylądka | © Jacemira Monteiro

Republika Zielonego Przylądka: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.