Wersja strony w języku polskim
Santa Luzia, Republika Zielonego Przylądka
Santa Luzia, Republika Zielonego Przylądka | © Verde Speranza

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Zielonego Przylądka. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Zielonego Przylądka

#minimalny
23.5°C
#średni
24.4°C
#maksymalny
25.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Zielonego Przylądka w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Zielonego Przylądka

Teraz na wszystkich plażach na Wyspach Zielonego Przylądka temperatura wody jest całkiem przyjemna, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Temperatura wody na Wyspach Zielonego Przylądka wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Ilha de Cima, Republika Zielonego Przylądka
Ilha de Cima, Republika Zielonego Przylądka | © juan roch

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Wyspach Zielonego Przylądka w Cidade Velha. Jego wartość w tej lokalizacji to 25.0°C. A najzimniejszy jest w Boa Vista, jego wartość 23.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Zielonego Przylądka wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Zielonego Przylądka. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Sal23.8°C25.9°C
Boa Vista23.5°C25.1°C
Santa Maria24.0°C25.1°C
Mindelo24.5°C24.3°C
Calheta25.0°C27.1°C
Praia24.6°C27.1°C
Sao Vincente24.2°C24.3°C
Tarrafal24.0°C26.6°C
Fogo24.2°C21.1°C
Sal Rei24.2°C25.1°C
Praia Baixo23.9°C27.1°C
Curral Velho23.8°C25.1°C
Porto Novo24.6°C24.3°C
Maio24.4°C27.1°C
Ilha de Santiago24.5°C27.1°C

Klimat na Wyspach Zielonego Przylądka

Furna, Republika Zielonego Przylądka
Furna, Republika Zielonego Przylądka | © Jacemira Monteiro

Wyspy Zielonego Przylądka znajdują się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Zielonego Przylądka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Wiatr tropikalny, suchy. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od + 22'C (styczeń - luty) do + 26'C (wrzesień - październik), ale w górach jest znacznie chłodniej. Opady wynoszą tylko 100–300 mm. rocznie, głównie w sierpniu - październiku, kiedy wybuchają monsuny południowo-zachodnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi od 21°C do 26°C.

Republika Zielonego Przylądka: regiony

Republika Zielonego Przylądka
Republika Zielonego Przylądka | © sailme.eu

Republika Zielonego Przylądka: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.