Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka © pixabay.com

Republika Zielonego Przylądka: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Zielonego Przylądka. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Zielonego Przylądka
#minimalna
22.4oC
#średnia temperatura
23.3oC
#maksymalnie
24.5oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Zielonego Przylądka w ostatnim tygodniu

Republika Zielonego Przylądka: informacje o temperaturze wody

Wyspy Zielonego Przylądka znajdują się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Wyspy Zielonego Przylądka - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 23 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Zielonego Przylądka woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody na Wyspach Zielonego Przylądka ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 23 punktów na Wyspach Zielonego Przylądka w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Кабо-Верде naprawione w Quidad Velha. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 24.3oC. I najzimniejszy - w Sal Rey, jego wartość - 22.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Zielonego Przylądka roczne wykresy wyglądają następująco:

Sal

Wyspa Boavista

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Zielonego Przylądka. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tarrafal de Sao Nicolou22.4°C21.0°C
Mindela22.6°C21.0°C
Calheta23.8°C19.1°C
Porto Novo22.6°C21.0°C
Sal23.2°C22.6°C
Pont Do Sol23.4°C21.0°C
Sao Nicolou22.4°C21.0°C
Ribeira Grande22.5°C21.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Zielonego Przylądka, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspa Boavista, Republika Zielonego Przylądka

Wyspa Boavista, Republika Zielonego Przylądka © restbee.ru

Klimat na Wyspach Zielonego Przylądka

Wiatr tropikalny, suchy. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od + 22'C (styczeń - luty) do + 26'C (wrzesień - październik), ale w górach jest znacznie chłodniej. Opady wynoszą tylko 100–300 mm. rocznie, głównie w sierpniu - październiku, kiedy wybuchają monsuny południowo-zachodnie. Temperatura wody u wybrzeży wynosi od 21°C do 26°C.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Republika Zielonego Przylądka: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Wyspa Boavista, Brava, San Vicente, Sao Nicolou, Santa Lucia, Santo Antao, Santiago, Fogo, Mindela

Republika Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka © pixabay.com

Republika Zielonego Przylądka: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne