Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Senegalu

Senegal

Senegal © pixabay.com

Senegal: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Senegalu. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Senegalu
#minimalna
27.0oC
#średnia temperatura
27.8oC
#maksymalnie
28.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Senegalu w ostatnim tygodniu

Senegal: informacje o temperaturze wody

Senegal znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Senegal - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Senegalu woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Senegalu spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 11-ти punktów w Senegalu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Сенегале naprawione w Pikin. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.3oC. I najzimniejszy - w St. Louis, jego wartość - 26.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Senegalu roczne wykresy wyglądają następująco:

Mermoz Boabab

Ich

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Senegalu. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
St. Louis26.3°C27.9°C
Joal Fadiut28.1°C28.0°C
Cap Skiring26.7°C28.3°C
Mermoz Boabab27.5°C28.0°C
Les Almadies27.2°C28.0°C
Kayar28.3°C28.0°C
Pikin28.3°C28.0°C
Sali27.5°C28.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Senegalu, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Senegal

Senegal © pixabay.com

Klimat w Senegalu

Podrównikowy, na północy - przejściowy do tropikalnego. Temperatura powietrza jest wszędzie taka sama i w zależności od pory roku wynosi od +23°C do +28 o C. Pora deszczowa trwa od lipca do października (średnie roczne opady na północy wynoszą około 200-350 mm., Na południu - około 1550 mm.). Najbardziej mokrym obszarem jest południe wybrzeża Atlantyku, gdzie czasami dochodzi do 2000 mm w ciągu roku. opady atmosferyczne Ilość opadów może zmieniać się gwałtownie z roku na rok (na przykład w regionie Dakar - od 235 do 1485 mm). O zmianie pór roku decyduje także reżim opadów atmosferycznych, ponieważ od listopada do kwietnia suche wiatry na północnym wschodzie Harmatan wieją z Sahary, a od maja do października mokry monsun południowo-zachodni przynosi obfite deszcze (pora deszczowa na południu trwa 5-7 miesięcy, a na północy - z siłą 2-3 miesięcy).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Senegal: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Cap Skiring, Sali

Senegal: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne