Wersja strony w języku polskim
Les Hattes, Gujana Francuska
Les Hattes, Gujana Francuska | © MONSABERT Nicolas

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Gujanie Francuskiej. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Gujanie Francuskiej

#minimalny
26.8°C
#średni
27.7°C
#maksymalny
28.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Gujanie Francuskiej w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Gujanie Francuskiej

Obecnie na wszystkich plażach w Gujanie Francuskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Gujanie Francuskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Cayenne, Gujana Francuska
Cayenne, Gujana Francuska | © Ignacio Blanco Perez

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Gujanie Francuskiej w Cayenne. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.4°C. A najzimniejszy jest w Mana, jego wartość 27.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Gujanie Francuskiej wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Gujanie Francuskiej. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Cayenne28.4°C26.4°C
Kourou27.7°C26.4°C
Mana27.1°C25.5°C
Remire Montjoly28.3°C26.4°C
Les Hattes27.6°C25.5°C

Klimat w Gujanie Francuskiej

Mejillones, Chile
Mejillones, Chile | © Juan Araya

Gujana Francuska znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Gujana Francuska to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Podrównikowy, gorący i wilgotny. Średnie miesięczne temperatury wahają się między + 25°C a + 28°C, podczas gdy w lecie wartości w zakresie + 34-37°C nie są rzadkie. Opady wynoszą ponad 3000 mm rocznie, głównie od stycznia do maja do czerwca. Wilgotność jest niezwykle wysoka przez cały rok, nawet w suchym okresie od lipca do sierpnia do grudnia, może osiągnąć 100%. W regionie Cayenne i na atlantyckim wybrzeżu Gujany wilgotność nie jest tak przygnębiająca jak we wnętrzu, ale tak samo trudno jest tolerować Europejczyka.

Gujana Francuska: regiony

Taśmy, Brazylia
Taśmy, Brazylia | © daniexpress logistica

Gujana Francuska: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.