Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Gujany Francuskiej

Cayenne, Gujana Francuska

Cayenne, Gujana Francuska © pixabay.com

Gujana Francuska: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Gujanie Francuskiej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Gujanie Francuskiej
#minimalna
28.0oC
#średnia temperatura
28.5oC
#maksymalnie
28.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Gujanie Francuskiej w ostatnim tygodniu

Gujana Francuska: informacje o temperaturze wody

Gujana Francuska znajduje się w Ameryce Południowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Gujana Francuska to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Gujanie Francuskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Gujanie Francuskiej spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Gujanie Francuskiej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz во Французской Гвиане naprawione w Kuru 4984. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.8oC. I najzimniejszy - w Cayenne, jego wartość - 28.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Gujanie Francuskiej roczne wykresy wyglądają następująco:

Kuru

Remire-Monjoly

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Gujanie Francuskiej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mana28.6°C26.3°C
Remire-Monjoly28.6°C27.4°C
Cayenne28.0°C27.4°C
Kuru28.8°C27.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Gujanie Francuskiej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Gujanie Francuskiej

Podrównikowy, gorący i wilgotny. Średnie miesięczne temperatury wahają się między + 25°C a + 28°C, podczas gdy w lecie wartości w zakresie + 34-37°C nie są rzadkie. Opady wynoszą ponad 3000 mm rocznie, głównie od stycznia do maja do czerwca. Wilgotność jest niezwykle wysoka przez cały rok, nawet w suchym okresie od lipca do sierpnia do grudnia, może osiągnąć 100%. W regionie Cayenne i na atlantyckim wybrzeżu Gujany wilgotność nie jest tak przygnębiająca jak we wnętrzu, ale tak samo trudno jest tolerować Europejczyka.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Gujana Francuska: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Gujana Francuska: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne