Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Angoli

Angola

Angola © pixabay.com

Angola: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Angoli. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Angoli
#minimalna
21.5oC
#średnia temperatura
22.2oC
#maksymalnie
23.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Angoli w ostatnim tygodniu

Angola: informacje o temperaturze wody

Angola znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Angola to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Angoli temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Temperatura wody w Angoli ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie pięć punktów w Angoli w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Анголе naprawione w Kabindie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.0oC. I najzimniejszy - w Luandzie, jego wartość - 21.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Angoli roczne wykresy wyglądają następująco:

Benguela

Lobito

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Angoli. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kabinda23.0°C23.4°C
Soyo22.6°C22.5°C
Benguela21.7°C19.4°C
Luanda21.5°C20.9°C
Lobito22.2°C19.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Angoli, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Angoli

Tropikalny monsun na północy, subtropikalny na południu. Średnia roczna temperatura wynosi około +21 o C. Istnieją dwie główne pory roku: sucha i chłodna od kwietnia do września (średnia temperatura od +16°C do +25°C), a także deszczowa i gorąca od października do marca (średnia temperatura od +25°C do +35°C). Opady spadają z 50 mm. rocznie na południu do 1500 mm. w obszarach centralnych. W górach jest chłodniej, a więcej opadów spada - do 2500 mm. rocznie. Duże dzienne różnice temperatur są charakterystyczne, szczególnie na południowych obszarach pustynnych, gdzie czasami spadek temperatury powietrza w nocy do 0 o C.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Angola: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Angola: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne