Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w Namibii

Namibia

Namibia © ru-travel.livejournal.com

Namibia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Namibii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Namibii
#minimalna
12.3oC
#średnia temperatura
12.3oC
#maksymalnie
12.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Namibii w ostatnim tygodniu

Namibia: informacje o temperaturze wody

Namibia znajduje się w Afryce. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Namibia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Namibii temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Namibii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Namibii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Namibii roczne wykresy wyglądają następująco:

Luderitz

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Namibii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Luderitz12.5°C14.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Namibii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Namibii

Na tropikalny, bardzo suchy i gorący, ma wpływ zimny prąd bengalski Oceanu Atlantyckiego. W północno-wschodniej części kraju jest subtropikalny, z silnymi cechami kontynentalnymi. Średnia temperatura w lecie (grudzień-kwiecień) + 28-32°C (na północy do + 38°C), w nocy + 15-20°C (w regionach pustynnych temperatura w nocy może gwałtownie spaść do 0°C). Zimą odpowiednio + 15-20°C i około 0°C w nocy. Zimne wiatry stale wieją na wybrzeżu. Ilość opadów waha się od 10-50 mm rocznie na wybrzeżu Atlantyku (często spadają tutaj tylko w postaci mgieł) do 400-600 mm w skrajnym północno-wschodnim regionie. „Pora deszczowa» trwa od listopada do marca-kwietnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Namibia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Namibia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne