Wersja strony w języku polskim
Hog Bay, Bermudy
Hog Bay, Bermudy | © Terence Luk

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Bermudach. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Bermudach

#minimalny
21.4°C
#średni
21.6°C
#maksymalny
21.9°C

Warunki wody morskiej na plażach na Bermudach

Teraz na plażach na Bermudach temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody na Bermudach wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Clearwater Beach Park, Bermudy
Clearwater Beach Park, Bermudy | © Pascal Marquis

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Bermudach w Horseshoe Bay Beach. Jego wartość w tej lokalizacji to 22.4°C. A najzimniejszy jest w Hamilton, jego wartość 21.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Bermudach wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Bermudach. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Horseshoe Bay Beach22.4°C23.4°C
Hamilton21.7°C23.4°C
Saint George22.0°C23.4°C
Clearwater Beach Park21.7°C23.4°C
Somerset Village21.8°C23.4°C
Elbow Beach22.3°C23.4°C
Tucker's Town22.3°C23.4°C
Hog Bay22.3°C23.4°C
Flatts Village22.0°C23.4°C

Klimat na Bermudach

Clearwater Beach Park, Bermudy
Clearwater Beach Park, Bermudy | © Bermuda Tourism

Bermudy znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Bermudy to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy tylko dwie osady.

Umiarkowany marine. Głównym czynnikiem kształtującym pogodę jest tutaj Prąd Zatokowy, który biegnie między Bermudami a wybrzeżem Ameryki Północnej. Przez cały rok masy ciepłego powietrza uformowane nad powierzchnią Gulf Stream utrzymują ciepłe i stosunkowo równomierne warunki pogodowe na wyspach - średnia temperatura latem (maj-wrzesień) wynosi około +26 o C, zimą (połowa grudnia - koniec marca) - około +17 C przy minimalnym wartości w rejonie znaku na +14 o C. W okresie zimowym charakteryzuje się silnymi wiatrami północno-zachodnimi, które przynoszą zimno i deszcz. Opady sięgają 1000 mm i nie ma wyraźnej pory deszczowej - silne, ale krótkotrwałe deszcze tropikalne są możliwe o każdej porze roku. Podczas przelotu huraganów (od czerwca do listopada) możliwa jest wietrzna i deszczowa pogoda, jednak w porównaniu z innymi państwami wyspiarskimi regionu niebezpieczeństwo niszczących huraganów jest niewielkie - główna „trasa» ich ruchu biegnie znacznie na zachód od Bermudów.

Bermudy: regiony

Hamilton, Bermudy
Hamilton, Bermudy | © Bermuda Tourism

Bermudy: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.