Wersja strony w języku polskim
Clearwater Beach Park, Bermudy
Clearwater Beach Park, Bermudy | © Susie Fraser

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Bermudach. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Bermudach

#minimalny
19.4°C
#średni
19.9°C
#maksymalny
20.6°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Bermudach w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Bermudach

Teraz na plażach na Bermudach temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody na Bermudach ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Horseshoe Bay Beach, Bermudy
Horseshoe Bay Beach, Bermudy | © Sri Krishna

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Bermudach w Somerset Village. Jego wartość w tej lokalizacji to 20.8°C. A najzimniejszy jest w Tucker's Town, jego wartość 19.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Bermudach wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Bermudach. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Hamilton20.0°C17.5°C
Saint George19.9°C17.5°C
Hog Bay20.4°C17.5°C
Somerset Village20.8°C17.5°C
Horseshoe Bay Beach20.0°C17.5°C
Elbow Beach19.8°C17.5°C
Flatts Village19.6°C17.5°C
Tucker's Town19.5°C17.5°C
Clearwater Beach Park19.9°C17.5°C

Klimat na Bermudach

Bermudy
Bermudy | © pixabay.com

Bermudy znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Bermudy to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy tylko dwie osady.

Umiarkowany marine. Głównym czynnikiem kształtującym pogodę jest tutaj Prąd Zatokowy, który biegnie między Bermudami a wybrzeżem Ameryki Północnej. Przez cały rok masy ciepłego powietrza uformowane nad powierzchnią Gulf Stream utrzymują ciepłe i stosunkowo równomierne warunki pogodowe na wyspach - średnia temperatura latem (maj-wrzesień) wynosi około +26 o C, zimą (połowa grudnia - koniec marca) - około +17 C przy minimalnym wartości w rejonie znaku na +14 o C. W okresie zimowym charakteryzuje się silnymi wiatrami północno-zachodnimi, które przynoszą zimno i deszcz. Opady sięgają 1000 mm i nie ma wyraźnej pory deszczowej - silne, ale krótkotrwałe deszcze tropikalne są możliwe o każdej porze roku. Podczas przelotu huraganów (od czerwca do listopada) możliwa jest wietrzna i deszczowa pogoda, jednak w porównaniu z innymi państwami wyspiarskimi regionu niebezpieczeństwo niszczących huraganów jest niewielkie - główna „trasa» ich ruchu biegnie znacznie na zachód od Bermudów.

Bermudy: regiony

Hog Bay, Bermudy
Hog Bay, Bermudy | © Terence Luk

Bermudy: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.