Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na Bermudach

Bermudy

Bermudy © pixabay.com

Bermudy: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Bermudach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Bermudach
#minimalna
22.8oC
#średnia temperatura
22.8oC
#maksymalnie
22.8oC

Najpopularniejsze kurorty na Bermudach w ostatnim tygodniu

Bermudy: informacje o temperaturze wody

Bermudy znajdują się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Atlantycki. Bermudy to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Bermudach woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody na Bermudach ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty na Bermudach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Бермудских Островах naprawione w Hamilton. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.2oC. I najzimniejszy - w St. George, jego wartość - 23.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Bermudach roczne wykresy wyglądają następująco:

Hamilton

St. George

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Bermudach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Hamilton23.2°C19.8°C
St. George23.0°C19.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Bermudach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Bermudy

Bermudy © pixabay.com

Klimat na Bermudach

Umiarkowany marine. Głównym czynnikiem kształtującym pogodę jest tutaj Prąd Zatokowy, który biegnie między Bermudami a wybrzeżem Ameryki Północnej. Przez cały rok masy ciepłego powietrza uformowane nad powierzchnią Gulf Stream utrzymują ciepłe i stosunkowo równomierne warunki pogodowe na wyspach - średnia temperatura latem (maj-wrzesień) wynosi około +26 o C, zimą (połowa grudnia - koniec marca) - około +17 C przy minimalnym wartości w rejonie znaku na +14 o C. W okresie zimowym charakteryzuje się silnymi wiatrami północno-zachodnimi, które przynoszą zimno i deszcz. Opady sięgają 1000 mm i nie ma wyraźnej pory deszczowej - silne, ale krótkotrwałe deszcze tropikalne są możliwe o każdej porze roku. Podczas przelotu huraganów (od czerwca do listopada) możliwa jest wietrzna i deszczowa pogoda, jednak w porównaniu z innymi państwami wyspiarskimi regionu niebezpieczeństwo niszczących huraganów jest niewielkie - główna „trasa» ich ruchu biegnie znacznie na zachód od Bermudów.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Bermudy: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Bermudy

Bermudy © pixabay.com

Bermudy: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne