Wersja strony w języku polskim
Wyspy Pitcairn
Wyspy Pitcairn | © kartinki24.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Pitcairn. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Pitcairn

#minimalny
26.2°C
#średni
26.2°C
#maksymalny
26.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Pitcairn w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Pitcairn

Obecnie na wszystkich plażach na Wyspach Pitcairn woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Pitcairn wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Kogarah, Australia
Kogarah, Australia | © Maksym Kozlenko

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Pitcairn wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Pitcairn. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Adamstown25.7°C25.8°C

Klimat na Wyspach Pitcairn

Tauranga, Nowa Zelandia
Tauranga, Nowa Zelandia | © www.orangesmile.com

Wyspy Pitcairn znajdują się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Wyspy Pitcairn to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy tylko jedną lokalizację.

Subtropikalny marine. Średnie miesięczne temperatury średnie od +18°C w sierpniu (zima) do +24°C w lutym (lato). Lipiec i sierpień to najsuchsze miesiące. Większość opadów przypada na listopad (do 100 mm.), Chociaż prysznice są dość równomiernie rozmieszczone we wszystkich porach roku (suma opadów wynosi 1200-1500 mm.).

Wyspy Pitcairn: regiony

Kirribilli, Australia
Kirribilli, Australia | © Praveen Krishna

Wyspy Pitcairn: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.