Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Wyspy Pitcairn Temperatura wody morskiej

Wyspy Pitcairn

Wyspy Pitcairn © kartinki24.ru

Wyspy Pitcairn: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Pitcairn. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Pitcairn
#minimalna
27.5oC
#średnia temperatura
27.5oC
#maksymalnie
27.5oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Pitcairn w ostatnim tygodniu

Wyspy Pitcairn: informacje o temperaturze wody

Wyspy Pitcairn znajdują się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Wyspy Pitcairn to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Pitcairn woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Pitcairn wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt na Wyspach Pitcairn w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Pitcairn roczne wykresy wyglądają następująco:

Adamstown

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Pitcairn. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Adamstown27.5°C26.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Pitcairn, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspy Pitcairn

Wyspy Pitcairn © touristam.com

Klimat na Wyspach Pitcairn

Subtropikalny marine. Średnie miesięczne temperatury średnie od +18°C w sierpniu (zima) do +24°C w lutym (lato). Lipiec i sierpień to najsuchsze miesiące. Większość opadów przypada na listopad (do 100 mm.), Chociaż prysznice są dość równomiernie rozmieszczone we wszystkich porach roku (suma opadów wynosi 1200-1500 mm.).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wyspy Pitcairn: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wyspy Pitcairn

Wyspy Pitcairn © travelask.ru

Wyspy Pitcairn: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne