Wersja strony w języku polskim
Wyspy Pitcairn
Wyspy Pitcairn | © touristam.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Wyspach Pitcairn. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Wyspach Pitcairn

#minimalny
22.7°C
#średni
22.7°C
#maksymalny
22.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Wyspach Pitcairn w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Wyspach Pitcairn

Teraz na wszystkich plażach na Wyspach Pitcairn woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Pitcairn wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Papeete, Polinezja Francuska
Papeete, Polinezja Francuska | © Tranquille Valerie

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Wyspach Pitcairn wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Wyspach Pitcairn. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Adamstown22.7°C18.9°C

Klimat na Wyspach Pitcairn

Gisborne, Nowa Zelandia
Gisborne, Nowa Zelandia | © Kevin Carol Collins

Wyspy Pitcairn znajdują się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Wyspy Pitcairn to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy tylko jedną lokalizację.

Subtropikalny marine. Średnie miesięczne temperatury średnie od +18°C w sierpniu (zima) do +24°C w lutym (lato). Lipiec i sierpień to najsuchsze miesiące. Większość opadów przypada na listopad (do 100 mm.), Chociaż prysznice są dość równomiernie rozmieszczone we wszystkich porach roku (suma opadów wynosi 1200-1500 mm.).

Wyspy Pitcairn: regiony

Erskine, Australia
Erskine, Australia | © Ian Thompson

Wyspy Pitcairn: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.