Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na Mariany Północne

Mariany Północne

Mariany Północne © first-americans.ru

Mariany Północne: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Północnych Marianach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Północnych Marianach
#minimalna
29.6oC
#średnia temperatura
30.1oC
#maksymalnie
30.6oC

Najpopularniejsze kurorty na Północnych Marianach w ostatnim tygodniu

Mariany Północne: informacje o temperaturze wody

Mariany Północne znajdują się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Mariany Północne to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy w sumie pięć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Północnych Marianach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Północnych Marianach wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie pięć punktów na Północnych Marianach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Северных Марианских островах naprawione w San José. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.6oC. I najzimniejszy - w firmie, jego wartość - 29.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Północnych Marianach roczne wykresy wyglądają następująco:

Saipan

Tinian

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Północnych Marianach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tinian30.0°C28.9°C
San José30.6°C28.9°C
Saipan30.3°C28.9°C
Company29.6°C28.9°C
Susupe30.0°C28.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Północnych Marianach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Mariany Północne

Mariany Północne © kwakin-misha.livejournal.com

Klimat na Północnych Marianach

Wiatr tropikalny. Warunki klimatyczne na wyspach są zaskakująco równe. Średnia temperatura powietrza przez cały rok wynosi około +27 o C, podczas gdy temperatura w ciągu dnia wynosi od +28 C do +33 o C, a temperatura w nocy - od +23 C do +25 oC. Opady spadają z 1800 do 2000 mm rocznie, średnia wilgotność powietrza przez cały rok pozostawia około 78-82%. Sezonowość zależy dokładnie od ilości opadów. Od grudnia do maja trwa pora sucha (tzw. „Sezon wiatrowy», kiedy stabilne i wystarczająco silne wiatry handlowe z północno-wschodnich kierunków utrzymują czystą i stosunkowo suchą pogodę nad wyspami), a od czerwca-lipca do października-listopada zaczyna się pora deszczowa (ta Silne krótkotrwałe deszcze są częste). Marianie znajdują się w strefie pochodzenia tajfunów, które nabierają siły już po przekroczeniu linii archipelagu. Jednak od sierpnia do grudnia okresy z silnymi wiatrami i burzami nie są rzadkie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Mariany Północne: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Mariany Północne: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne