Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Tuvalu

Tuvalu

Tuvalu © turbina.ru

Tuvalu: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody do Tuvalu. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody do Tuvalu
#minimalna
29.9oC
#średnia temperatura
29.9oC
#maksymalnie
29.9oC

Najpopularniejsze kurorty do Tuvalu w ostatnim tygodniu

Tuvalu: informacje o temperaturze wody

Tuvalu znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Tuvalu to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach do Tuvalu woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt do Tuvalu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk do Tuvalu roczne wykresy wyglądają następująco:

Wioska Fakaifou

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce do Tuvalu. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Wioska Fakaifou29.4°C28.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce do Tuvalu, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat do Tuvalu

Podrównikowe morskie, gorące i wilgotne, z łagodnymi zmianami sezonowymi. Głównym źródłem wahań pogody w Tuvalu są wiatry południowo-wschodnie wiejące od marca do listopada, a także silne wiatry zachodnie (listopad - kwiecień). Średnia roczna temperatura oscyluje wokół znaku +29 o C. Co więcej, temperatura powietrza prawie nigdy nie spada poniżej +24°C i jednocześnie nie przekracza +34°C, niezależnie od pory roku. Temperatura wody u wybrzeży wysp wynosi od +22°C do +37°C, w zależności od pory roku i głębokości tego miejsca. Średnie roczne opady wynoszą od 3500 mm rocznie na wyspach południowych do 3000 mm na północy. Pada prawie codziennie, ale silnym tropikalnym deszczom, tak charakterystycznym dla tej części planety, zwykle towarzyszy czyste niebo. Większość opadów przypada na okres od października do marca. Od listopada do kwietnia w Tuvalu dominują potężne wiatry zachodnie. Chociaż okres ten jest zwykle nazywany „sezonem huraganów», same huragany są tu dość rzadkie - w XX wieku były tylko cztery poważne „klęski żywiołowe», ale wszystkie w okresie po 1972 roku.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Tuvalu: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Tuvalu: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne