Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Fidżi

Nandi, Fidżi

Nandi, Fidżi

Fidżi: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Fidżi. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Fidżi
#minimalna
28.4oC
#średnia temperatura
29.0oC
#maksymalnie
29.5oC

Najpopularniejsze kurorty na Fidżi w ostatnim tygodniu

Fidżi: informacje o temperaturze wody

Fidżi znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Morze Fidżi. Fidżi to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie osiem osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Fidżi woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Fidżi wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie osiem punktów na Fidżi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Фиджи naprawione w Sigatoka. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.7oC. I najzimniejszy - w Yasawa, jego wartość - 28.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Fidżi roczne wykresy wyglądają następująco:

Yasawa

Lautoka

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Fidżi. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mamanuka29.0°C27.1°C
Lautoka28.7°C27.1°C
Suva29.0°C27.1°C
Levuka29.3°C29.2°C
Nandi28.4°C27.1°C
Yasawa28.3°C28.7°C
Sigatoka29.7°C27.1°C
Savusavu29.5°C29.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Fidżi, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Fidżi

Fidżi © pixabay.com

Klimat na Fidżi

Tropikalny morski, gorący i wilgotny. Południowo-wschodnie wiatry handlowe w zimie, czyli od maja do października-listopada, przynoszą wyspom słoneczną i suchą pogodę. Temperatura powietrza zmienia się w centralnym wysp w tym okresie od +18 C do +26 OC. Między grudniem a kwietniem temperatura powietrza znacznie wzrasta (+ 28-32°C), jednak zaczyna się pora deszczowa, charakteryzująca się silnymi tropikalnymi deszczami. Pasma górskie dużych wysp powodują różnicę opadów między stokami nawietrznymi i zawietrznymi. Po stronie wietrznej (wschodniej) obserwuje się od 3000 do 6000 mm opadów rocznie, natomiast po stronie zawietrznej od 1700 do 3500 mm. Małe wyspy otrzymują różne ilości opadów, w zależności od ich położenia i wielkości; zwykle od 1500 do 3500 mm rocznie. Maksymalne opady na wszystkich wyspach przypadają na okres od listopada do stycznia. Jednocześnie potężne cyklony tropikalne przelatują nad terytorium kraju, przynosząc silne wiatry, burze i ulewne deszcze.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Fidżi: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Fidżi

Fidżi © pixabay.com

Fidżi: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne