Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na Wyspach Marshalla

Wyspy Marshalla

Wyspy Marshalla

Wyspy Marshalla: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Marshalla. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Marshalla
#minimalna
28.5oC
#średnia temperatura
29.2oC
#maksymalnie
29.7oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Marshalla w ostatnim tygodniu

Wyspy Marshalla: informacje o temperaturze wody

Wyspy Marshalla znajdują się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Wyspy Marshalla - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy 23 osady i kurorty.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Marshalla woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Marshalla wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 23 punktów na Wyspach Marshalla w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Маршалловых Островах naprawione do Yabor. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.2oC. I najzimniejszy - na wyspie Laykip, jego wartość - 28.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Marshalla roczne wykresy wyglądają następująco:

Jutrick Atoll

Namorik

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Marshalla. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Atol Uzh28.8°C28.0°C
Ailek Atoll28.3°C28.5°C
Medzhit29.4°C28.5°C
Heban29.0°C28.6°C
Wyspa Laykip28.3°C28.5°C
Jabat29.3°C28.3°C
Namorik29.5°C28.6°C
Wot29.0°C28.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Marshalla, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspy Marshalla

Wyspy Marshalla © internationalwealth.info

Klimat na Wyspach Marshalla

Tropikalne wiatry handlowe, na południu - podrównikowe, morskie. Średnia temperatura powietrza utrzymuje się przez cały rok wokół znaku +27 o C, z małymi „zimniejszymi» okresami (+ 20–24 C) we wrześniu - listopadzie. Od czerwca do sierpnia jest najgorętszą porą roku, chociaż w rzeczywistości różnica między najchłodniejszymi i najcieplejszymi miesiącami rzadko przekracza średnio 2-3 o C. Ciekawą cechą lokalnej pogody jest temperatura w nocy, która, choć niższa niż temperatura w ciągu dnia, w rzeczywistości wynosi 2 -4 stopnie wyższe niż średnie dzienne minimum. Powód jest prosty - noce prawie zawsze odbywają się bez deszczu, który zwykle pada w postaci obfitych opadów deszczu w ciągu dnia. Temperatura wody przez cały rok pozostaje w zakresie + 20-23 oC. Opady wynoszą około 2000-4000 mm rocznie. Relatywnie suchy okres odnotowuje się od stycznia do marca, pora deszczowa przypada na okres od maja do listopada. Zdecydowana większość opadów występuje w godzinach dziennych. Podobnie jak inne grupy wysp Pacyfiku, pogoda tutaj jest zwykle bardzo pochmurna - przez większość dnia nad wyspami wisi cienki arkusz warstwowej lub grubej „ściany» chmur cumulusowych. Wystarczająco silny, ale zauważalnie łagodzący wiatry handlu ciepłem wiejące nad Wyspami Marshalla prawie przez cały rok. Potężne burze tropikalne i tajfuny są dość rzadkie w tych częściach, ponieważ kiedy powstają właśnie na równikach szerokości geograficznej, po prostu nie mają czasu na zdobycie swojej niszczycielskiej mocy. Jednak w okresie od marca do kwietnia lub od października do listopada obserwuje się tu dość silne fronty atmosferyczne i cyklony.przynosząc ze sobą krótkoterminową zmianę pogody i fal morskich.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wyspy Marshalla: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wyspy Marshalla: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne