Wersja strony w języku polskim
La Union, Salwador
La Union, Salwador | © salvador ahues

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Salwadorze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Salwadorze

#minimalny
29.1°C
#średni
29.6°C
#maksymalny
30.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Salwadorze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Salwadorze

Obecnie na wszystkich plażach w Salwadorze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Salwadorze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Acajutla, Salwador
Acajutla, Salwador | © Puerto Acajutla

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Salwadorze w La Union. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.0°C. A najzimniejszy jest w Barra de Santiago, jego wartość 28.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Salwadorze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Salwadorze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
El Sunzal29.6°C20.4°C
La Libertad29.7°C20.4°C
El Cuco29.3°C27.1°C
Acajutla29.2°C20.4°C
El Zonte28.6°C20.4°C
El Espino29.5°C27.1°C
Taquillo29.3°C20.4°C
Los Cobanos28.6°C20.4°C
Playas Negras29.3°C27.1°C
Barra de Santiago28.6°C27.2°C
La Union30.0°C27.1°C
Garita Palmera29.6°C27.2°C

Klimat w Salwadorze

El Espino, Salwador
El Espino, Salwador | © Fabiola diaz

Salwador znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Salwador to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Tropikalne wiatry handlowe na wybrzeżu; umiarkowany na obszarach górskich. Średnie miesięczne temperatury na wybrzeżu przez cały rok wynoszą około +21-22 o C. Temperatury w ciągu dnia niewiele się zmieniają, osiągając +30°C w listopadzie i +34°C w marcu-kwietniu. W regionach górskich o każdej porze roku jest nieco chłodniej, w nocy temperatura może spaść do + 14-16°C nawet w lecie. Ilość opadów jest raczej nierównomierna - około 600-700 mm deszczu spada rocznie w basenie Lemp Basin, a na wietrznych zboczach wyżyn ich ilość może osiągnąć 1500-2500 mm rocznie. Na podstawie charakteru rozkładu opadów atmosferycznych wyróżnia się dwa sezony: suchy (listopad-kwiecień, około 25% całkowitej rocznej sumy opadów) i deszczowy (maj-październik). W porze deszczowej pada prawie codziennie (zwykle maksymalne opady występują wieczorem).

Salwador: regiony

La Union, Salwador
La Union, Salwador | © felix ganuza

Salwador: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.