Wersja strony w języku polskim
El Espino, Salwador
El Espino, Salwador | © Carlos Fernandez

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Salwadorze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Salwadorze

#minimalny
28.8°C
#średni
29.2°C
#maksymalny
29.9°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Salwadorze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Salwadorze

Obecnie na wszystkich plażach w Salwadorze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Salwadorze ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Salwador
Salwador | © center-ua.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Salwadorze w El Espino. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.8°C. A najzimniejszy jest w Taquillo, jego wartość 28.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Salwadorze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Salwadorze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
El Zonte29.1°C18.5°C
El Sunzal29.6°C18.5°C
Los Cobanos28.9°C18.5°C
El Cuco29.7°C23.7°C
La Libertad28.9°C18.5°C
El Espino29.8°C23.7°C
La Union29.0°C23.7°C
Acajutla29.4°C18.5°C
Playas Negras29.7°C23.7°C
Taquillo28.7°C18.5°C
Barra de Santiago29.7°C25.2°C
Garita Palmera29.1°C25.2°C

Klimat w Salwadorze

Acajutla, Salwador
Acajutla, Salwador | © Claribel Avila

Salwador znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Salwador to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Tropikalne wiatry handlowe na wybrzeżu; umiarkowany na obszarach górskich. Średnie miesięczne temperatury na wybrzeżu przez cały rok wynoszą około +21-22 o C. Temperatury w ciągu dnia niewiele się zmieniają, osiągając +30°C w listopadzie i +34°C w marcu-kwietniu. W regionach górskich o każdej porze roku jest nieco chłodniej, w nocy temperatura może spaść do + 14-16°C nawet w lecie. Ilość opadów jest raczej nierównomierna - około 600-700 mm deszczu spada rocznie w basenie Lemp Basin, a na wietrznych zboczach wyżyn ich ilość może osiągnąć 1500-2500 mm rocznie. Na podstawie charakteru rozkładu opadów atmosferycznych wyróżnia się dwa sezony: suchy (listopad-kwiecień, około 25% całkowitej rocznej sumy opadów) i deszczowy (maj-październik). W porze deszczowej pada prawie codziennie (zwykle maksymalne opady występują wieczorem).

Salwador: regiony

El Cuco, Salwador
El Cuco, Salwador | © Aeseeo Villalobos

Salwador: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.