Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Salwadoru

Salwador

Salwador © center-ua.com

Salwador: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Salwadorze. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Salwadorze
#minimalna
27.6oC
#średnia temperatura
27.9oC
#maksymalnie
28.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Salwadorze w ostatnim tygodniu

Salwador: informacje o temperaturze wody

Salwador znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Salwador to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Salwadorze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Salwadorze ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Salwadorze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Сальвадоре naprawione w La Libertad. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.2oC. I najzimniejszy - La Union, jego wartość - 27.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Salwadorze roczne wykresy wyglądają następująco:

Akahutla

La Union

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Salwadorze. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
La Libertad28.2°C22.5°C
Akahutla27.8°C22.5°C
La Union27.6°C27.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Salwadorze, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Salwador

Salwador © www.tpg.ua

Klimat w Salwadorze

Tropikalne wiatry handlowe na wybrzeżu; umiarkowany na obszarach górskich. Średnie miesięczne temperatury na wybrzeżu przez cały rok wynoszą około +21-22 o C. Temperatury w ciągu dnia niewiele się zmieniają, osiągając +30°C w listopadzie i +34°C w marcu-kwietniu. W regionach górskich o każdej porze roku jest nieco chłodniej, w nocy temperatura może spaść do + 14-16°C nawet w lecie. Ilość opadów jest raczej nierównomierna - około 600-700 mm deszczu spada rocznie w basenie Lemp Basin, a na wietrznych zboczach wyżyn ich ilość może osiągnąć 1500-2500 mm rocznie. Na podstawie charakteru rozkładu opadów atmosferycznych wyróżnia się dwa sezony: suchy (listopad-kwiecień, około 25% całkowitej rocznej sumy opadów) i deszczowy (maj-październik). W porze deszczowej pada prawie codziennie (zwykle maksymalne opady występują wieczorem).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Salwador: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Salwador

Salwador

Salwador: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne