Wersja strony w języku polskim
Acajutla, Salwador
Acajutla, Salwador | © Puerto Acajutla

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Salwadorze. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Salwadorze

#minimalny
27.3°C
#średni
28.0°C
#maksymalny
28.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Salwadorze w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Salwadorze

Obecnie na wszystkich plażach w Salwadorze woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Salwadorze spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Los Cobanos, Salwador
Los Cobanos, Salwador | © ANDERSSON RODRIGUEZ

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Salwadorze w Garita Palmera. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.5°C. A najzimniejszy jest w El Cuco, jego wartość 27.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Salwadorze wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Salwadorze. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
El Zonte28.1°C17.6°C
El Sunzal27.4°C17.6°C
Los Cobanos27.8°C17.6°C
La Libertad28.3°C17.6°C
El Cuco27.2°C23.3°C
La Union27.4°C23.3°C
Acajutla28.4°C17.6°C
El Espino27.7°C23.3°C
Taquillo28.5°C17.6°C
Barra de Santiago28.0°C24.5°C
Playas Negras27.6°C23.3°C
Garita Palmera28.5°C24.5°C

Klimat w Salwadorze

Salwador
Salwador | © seatemperature.net

Salwador znajduje się w Ameryce Środkowej. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Salwador to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Tropikalne wiatry handlowe na wybrzeżu; umiarkowany na obszarach górskich. Średnie miesięczne temperatury na wybrzeżu przez cały rok wynoszą około +21-22 o C. Temperatury w ciągu dnia niewiele się zmieniają, osiągając +30°C w listopadzie i +34°C w marcu-kwietniu. W regionach górskich o każdej porze roku jest nieco chłodniej, w nocy temperatura może spaść do + 14-16°C nawet w lecie. Ilość opadów jest raczej nierównomierna - około 600-700 mm deszczu spada rocznie w basenie Lemp Basin, a na wietrznych zboczach wyżyn ich ilość może osiągnąć 1500-2500 mm rocznie. Na podstawie charakteru rozkładu opadów atmosferycznych wyróżnia się dwa sezony: suchy (listopad-kwiecień, około 25% całkowitej rocznej sumy opadów) i deszczowy (maj-październik). W porze deszczowej pada prawie codziennie (zwykle maksymalne opady występują wieczorem).

Salwador: regiony

Salwador
Salwador | © www.tpg.ua

Salwador: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.