Wersja strony w języku polskim
Tumon, Guam
Tumon, Guam | © Anu M

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Guam. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Guam

#minimalny
29.4°C
#średni
29.4°C
#maksymalny
29.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Guam w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Guam

Obecnie na wszystkich plażach w Guam woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Guam spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Tamuning, Guam
Tamuning, Guam | © noriko kimura

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Guam in Tumon. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.5°C. A najzimniejszy jest in Tumon, jego wartość 29.5°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Guam wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Guam. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tumon29.5°C28.1°C
Piti29.5°C28.1°C
Tamuning29.5°C28.1°C

Klimat w Guam

Piti, Guam
Piti, Guam | © 宮本貴司

Guam znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Guam to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Tropikalny marine, wiatr wiejący. Klimat Guama jest ciepły i wilgotny, prawie przez cały rok temperatura powietrza wynosi około + 25-30°C (najcieplejszy okres to od maja do lipca), podczas gdy temperatura w ciągu dnia wynosi od + 28°C do + 33°C, a noc - od + 23 ° С do + 25 ° С. Tylko w okresie wpływu północno-wschodnich wiatrów handlowych (od lipca do listopada) występuje niewielki spadek temperatury (do + 22-27 ° С). Opady wynoszą do 2000 mm rocznie, podczas gdy średnia wilgotność powietrza przez cały rok wynosi około 78-82%. Wyraźnie rozróżnia się dwa sezony: suchy „fanumnangan» (fanumnangan, od grudnia-stycznia do czerwca) i deszczowy „fanunchanan» (fanuchanan, od lipca do grudnia). Wyspy Mariany znajdują się w strefie pochodzenia tajfuny, które nabierają siły już po przekroczeniu linii archipelagu. Jednak od czerwca do sierpnia do listopada-grudnia okresy z silnymi wiatrami i burzami nie są rzadkie.

Guam: regiony

Bellerive, Australia
Bellerive, Australia | © Deano Bravo

Guam: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.