Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w Guam

Guam

Guam © rubic.us

Guam: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Guam. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Guam
#minimalna
28.5oC
#średnia temperatura
29.1oC
#maksymalnie
29.6oC

Guam: informacje o temperaturze wody

Guam znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Guam to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Guam woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Guam ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziesięć punktów w Guam w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Гуаме naprawione W wiosce Inrayan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.6oC. I najzimniejszy - w Tumone, jego wartość - 28.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Guam roczne wykresy wyglądają następująco:

Wioska Jonah

Wioska Asan Maina

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Guam. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Tumon28.5°C28.6°C
Dededo29.6°C28.6°C
Wioska Petey28.8°C28.6°C
Wioska Asan Maina29.3°C28.6°C
Wioska Merizo29.3°C28.6°C
Wioska Jonah29.3°C28.6°C
wioska Agat29.0°C28.6°C
Tamuning28.8°C28.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Guam, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Guam

Guam © rambler.ru

Klimat w Guam

Tropikalny marine, wiatr wiejący. Klimat Guama jest ciepły i wilgotny, prawie przez cały rok temperatura powietrza wynosi około + 25-30°C (najcieplejszy okres to od maja do lipca), podczas gdy temperatura w ciągu dnia wynosi od + 28°C do + 33°C, a noc - od + 23 ° С do + 25 ° С. Tylko w okresie wpływu północno-wschodnich wiatrów handlowych (od lipca do listopada) występuje niewielki spadek temperatury (do + 22-27 ° С). Opady wynoszą do 2000 mm rocznie, podczas gdy średnia wilgotność powietrza przez cały rok wynosi około 78-82%. Wyraźnie rozróżnia się dwa sezony: suchy „fanumnangan» (fanumnangan, od grudnia-stycznia do czerwca) i deszczowy „fanunchanan» (fanuchanan, od lipca do grudnia). Wyspy Mariany znajdują się w strefie pochodzenia tajfuny, które nabierają siły już po przekroczeniu linii archipelagu. Jednak od czerwca do sierpnia do listopada-grudnia okresy z silnymi wiatrami i burzami nie są rzadkie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Guam: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Guam: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne