Wersja strony w języku polskim
Tamuning, Guam
Tamuning, Guam | © noriko kimura

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Guam. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Guam

#minimalny
27.0°C
#średni
27.0°C
#maksymalny
27.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Guam w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Guam

Obecnie na wszystkich plażach w Guam woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Guam ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Piti, Guam
Piti, Guam | © 宮本貴司

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Guam w Piti. Jego wartość w tej lokalizacji to 27.7°C. A najzimniejszy jest in Tumon, jego wartość 27.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Guam wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Guam. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tumon27.1°C26.6°C
Piti27.7°C26.6°C
Tamuning27.4°C26.6°C

Klimat w Guam

Piti, Guam
Piti, Guam | © Coco Ke

Guam znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Guam to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Tropikalny marine, wiatr wiejący. Klimat Guama jest ciepły i wilgotny, prawie przez cały rok temperatura powietrza wynosi około + 25-30°C (najcieplejszy okres to od maja do lipca), podczas gdy temperatura w ciągu dnia wynosi od + 28°C do + 33°C, a noc - od + 23 ° С do + 25 ° С. Tylko w okresie wpływu północno-wschodnich wiatrów handlowych (od lipca do listopada) występuje niewielki spadek temperatury (do + 22-27 ° С). Opady wynoszą do 2000 mm rocznie, podczas gdy średnia wilgotność powietrza przez cały rok wynosi około 78-82%. Wyraźnie rozróżnia się dwa sezony: suchy „fanumnangan» (fanumnangan, od grudnia-stycznia do czerwca) i deszczowy „fanunchanan» (fanuchanan, od lipca do grudnia). Wyspy Mariany znajdują się w strefie pochodzenia tajfuny, które nabierają siły już po przekroczeniu linii archipelagu. Jednak od czerwca do sierpnia do listopada-grudnia okresy z silnymi wiatrami i burzami nie są rzadkie.

Guam: regiony

Mariany Północne
Mariany Północne | © first-americans.ru

Guam: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.