Wersja strony w języku polskim
Kapingamarangi, Mikronezja
Kapingamarangi, Mikronezja | © Tom Barnes

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Mikronezji. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Mikronezji

#minimalny
28.3°C
#średni
29.3°C
#maksymalny
30.2°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Mikronezji w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Mikronezji

Obecnie na wszystkich plażach w Mikronezji woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Mikronezji wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Satowan, Mikronezja
Satowan, Mikronezja | © Chon Kutu

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Mikronezji w Nukuoro. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.9°C. A najzimniejszy jest w Losap, jego wartość 27.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Mikronezji wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Mikronezji. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Tofol29.6°C28.9°C
Lukunor29.1°C29.3°C
Weno Town28.2°C28.9°C
Sorol28.7°C29.0°C
Tafunsak29.5°C28.9°C
Malem29.6°C28.9°C
Lelu28.8°C28.9°C
Satowan29.6°C29.3°C
Ruo29.1°C28.6°C
Pulap29.6°C28.9°C
Onou28.4°C28.8°C
Nema28.8°C29.1°C
Namoluk29.4°C29.1°C
Murilo29.2°C28.6°C
Makur29.0°C28.8°C

Klimat w Mikronezji

Mikronezja
Mikronezja | © caas.by

Mikronezja znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Mikronezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 35 osad i kurortów.

Równikowy i podrównikowy. Przez cały rok utrzymuje się temperaturę na poziomie około 27 o C. Opady spadają z 2250 mm. do 3000-6000 mm. (w górach na wyspie Kusape) rocznie. Najbardziej mokrym miesiącem jest kwiecień. Część Oceanu Spokojnego, na której znajduje się Mikronezja, jest regionem pochodzenia tajfuny (średnio jest tam do 25 tajfunów rocznie). Sezon na tajfun trwa od sierpnia do grudnia.

Mikronezja: regiony

Kapingamarangi, Mikronezja
Kapingamarangi, Mikronezja | © Tau Tagi Benjamin

Mikronezja: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.