Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w Mikronezji

Mikronezja

Mikronezja © caas.by

Mikronezja: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Mikronezji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Mikronezji
#minimalna
28.8oC
#średnia temperatura
29.7oC
#maksymalnie
30.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Mikronezji w ostatnim tygodniu

Mikronezja: informacje o temperaturze wody

Mikronezja znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Mikronezja - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 35 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Mikronezji woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Mikronezji ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 35 punktów w Mikronezji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Микронезии naprawione Pohnpei. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.0oC. I najzimniejszy - Wyspy Magur, jego wartość - 28.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Mikronezji roczne wykresy wyglądają następująco:

Pulap

Chuuk

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Mikronezji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Ueno30.2°C28.7°C
Pingelap28.9°C26.8°C
Chuuk30.1°C28.8°C
Onari29.0°C28.6°C
Ruo29.8°C28.8°C
Rumung30.3°C29.0°C
Losap30.0°C28.7°C
Chuuk30.5°C28.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Mikronezji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Mikronezja

Mikronezja © 100dorog.ru

Klimat w Mikronezji

Równikowy i podrównikowy. Przez cały rok utrzymuje się temperaturę na poziomie około 27 o C. Opady spadają z 2250 mm. do 3000-6000 mm. (w górach na wyspie Kusape) rocznie. Najbardziej mokrym miesiącem jest kwiecień. Część Oceanu Spokojnego, na której znajduje się Mikronezja, jest regionem pochodzenia tajfuny (średnio jest tam do 25 tajfunów rocznie). Sezon na tajfun trwa od sierpnia do grudnia.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Mikronezja: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Mikronezja

Mikronezja © journeying.ru

Mikronezja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne