Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wyspie Norfolk

Norfolk

Norfolk © kwakin-misha.livejournal.com

Norfolk: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Norfolk. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Norfolk
#minimalna
18.2oC
#średnia temperatura
18.2oC
#maksymalnie
18.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Norfolk w ostatnim tygodniu

Norfolk: informacje o temperaturze wody

Norfolk znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Norfolk to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Norfolk temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Norfolk wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Norfolk w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Norfolk roczne wykresy wyglądają następująco:

Kingston

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Norfolk. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kingston18.2°C18.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Norfolk, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Norfolk

Umiarkowany morski, przejściowy do subtropikalnego. Geograficznie leżący w strefie podzwrotnikowej Norfolk ma nieco suchszy i chłodniejszy klimat niż jest to typowe dla tej strefy. Średnie temperatury w lipcu (półkuli południowej zima) wahają się od +14°C do +16°C, średnia temperatura stycznia - od +24 V katalogu C +19°C Najgorętsze miesiące to styczeń i luty (lokalny letni), najchłodniejszy miesiąc - lipiec. Temperatura wody u wybrzeży Norfolk w zimie wynosi około +18 o C, w lecie często sięga +26 oC. Opady spadają z 400 do 1500 mm rocznie, głównie zimą. Tajfuny są częste (szczególnie od maja do lipca), ale tutaj nadal nie mają swojej kolosalnej niszczycielskiej mocy, ale pojawiają się w postaci bardzo ulewnych deszczy i burz.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Norfolk: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Norfolk: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne