Wersja strony w języku polskim
Norfolk
Norfolk | © kwakin-misha.livejournal.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Norfolk. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Norfolk

#minimalny
23.5°C
#średni
23.5°C
#maksymalny
23.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Norfolk w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Norfolk

Teraz na wszystkich plażach w Norfolk woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody w Norfolk spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Kingston, Norfolk
Kingston, Norfolk | © Claire Bansagi

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Norfolk wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Norfolk. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kingston22.7°C23.0°C

Klimat w Norfolk

Wyspa magnetyczna, Australia
Wyspa magnetyczna, Australia | © Barry Ryder

Norfolk znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Norfolk to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Umiarkowany morski, przejściowy do subtropikalnego. Geograficznie leżący w strefie podzwrotnikowej Norfolk ma nieco suchszy i chłodniejszy klimat niż jest to typowe dla tej strefy. Średnie temperatury w lipcu (półkuli południowej zima) wahają się od +14°C do +16°C, średnia temperatura stycznia - od +24 V katalogu C +19°C Najgorętsze miesiące to styczeń i luty (lokalny letni), najchłodniejszy miesiąc - lipiec. Temperatura wody u wybrzeży Norfolk w zimie wynosi około +18 o C, w lecie często sięga +26 oC. Opady spadają z 400 do 1500 mm rocznie, głównie zimą. Tajfuny są częste (szczególnie od maja do lipca), ale tutaj nadal nie mają swojej kolosalnej niszczycielskiej mocy, ale pojawiają się w postaci bardzo ulewnych deszczy i burz.

Norfolk: regiony

Kapingamarangi, Mikronezja
Kapingamarangi, Mikronezja | © Tom Barnes

Norfolk: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.