Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura morza na Wyspach Cooka

Wyspy Cooka

Wyspy Cooka © triplook.me

Wyspy Cooka: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Wyspach Cooka. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Wyspach Cooka
#minimalna
26.3oC
#średnia temperatura
26.3oC
#maksymalnie
26.4oC

Najpopularniejsze kurorty na Wyspach Cooka w ostatnim tygodniu

Wyspy Cooka: informacje o temperaturze wody

Wyspy Cooka znajdują się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Wyspy Cooka to mały kraj. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Wyspach Cooka woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Wyspach Cooka wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty na Wyspach Cooka w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz на Островах Кука naprawione w Avarua. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.5oC. I najzimniejszy - na wyspie Rarotonga, jego wartość - 25.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Wyspach Cooka roczne wykresy wyglądają następująco:

wyspa Aitutaki

wyspa Rarotonga

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Wyspach Cooka. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
wyspa Aitutaki26.4°C26.8°C
Avarua26.5°C26.2°C
wyspa Rarotonga25.5°C26.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Wyspach Cooka, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspy Cooka

Wyspy Cooka © internationalwealth.info

Klimat na Wyspach Cooka

Tropikalny marine, wiatr wiejący. Oceaniczne masy powietrza dominujące na archipelagu utrzymują stosunkowo równomierny reżim temperaturowy i wysoką wilgotność. Sezonowe zmiany klimatu są niewielkie. Najcieplejszym miesiącem jest styczeń (średnia temperatura + 26-29°C), najzimniejszym jest lipiec (+ 24-25°C). Ze względu na stosunkowo niewielką wysokość wysp nad poziomem morza opady wynoszą około 600-800 mm rocznie, tylko na Rarotong z bardziej wyniesionym krajobrazem deszcz jest dość obfity - do 1100 mm rocznie. Istnieją dwie pory roku - chłodno suche (od kwietnia do listopada) i stosunkowo mokro i gorąco (od grudnia do marca). Sezon huraganów trwa od listopada do marca, chociaż ze względu na naturalne warunki archipelagu poważne cyklony występują bardzo rzadko, ale ostatnio ich liczba nieznacznie wzrosła.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wyspy Cooka: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wyspy Cooka

Wyspy Cooka © triplook.me

Wyspy Cooka: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne