Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Kiribati

Kiribati

Kiribati © tury.ru

Kiribati: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Kiribati. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Kiribati
#minimalna
26.4oC
#średnia temperatura
28.4oC
#maksymalnie
29.5oC

Kiribati: informacje o temperaturze wody

Kiribati znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Kiribati - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 16 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Kiribati woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Kiribati ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 16-ти punktów w Kiribati w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Кирибати naprawione w Południowej Tarawie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.4oC. I najzimniejszy - w Londynie, jego wartość - 27.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Kiribati roczne wykresy wyglądają następująco:

Wioska Napari

Londyn

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Kiribati. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Wioska Ravannavi28.3°C26.7°C
Wyspy Gilberta28.6°C26.7°C
Wyspa Gilberta28.3°C26.7°C
Wioska Naverevere29.4°C26.7°C
Wioska Buota28.3°C26.7°C
Wioska Banrayab29.4°C26.7°C
Wioska Eita29.1°C26.7°C
Wyspy Gilberta29.4°C26.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Kiribati, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kiribati

Kiribati © travel365.md

Klimat w Kiribati

Równikowy morski w środkowej części wyspy wyspy Gilbert i tropikalny morski w północnej i południowej części kraju. Główną cechą lokalnego klimatu jest jego jednorodność - temperatura powietrza nigdy nie spada poniżej +22°C w zwykłym zakresie od +28°C do +32°C w różnych częściach kraju. Od marca do października na wyspy wpływają wiatry północno-zachodnie, które nieco łagodzą upał, a od grudnia do marca często występują silne wiatry zachodnie, wywołujące burze i deszcze. Opady spadają od 1000-1200 mm. rocznie w centralnych regionach Wysp Gilberta, do 3000 mm. rocznie przez wyspy liniowe. Maksymalne deszcze występują między listopadem a lutym. Niziny większości wysp Kiribati prowadzą do tego, że potężne prysznice dosłownie zalewają je wodą, a jednocześnie brakuje świeżej wody.Pewnym niebezpieczeństwem są fluktuacje morza podczas odpływu i przepływu, a także podczas burz zimowych, kiedy dosłownie są pełne, tocząc się po niektórych małych wyspach.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kiribati: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Kiribati: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne