Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Wallis i Futuna

Wallis i Futuna

Wallis i Futuna © reports.travel.ru

Wallis i Futuna: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody do Wallis i Futuna. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody do Wallis i Futuna
#minimalna
28.0oC
#średnia temperatura
28.0oC
#maksymalnie
28.0oC

Najpopularniejsze kurorty do Wallis i Futuna w ostatnim tygodniu

Wallis i Futuna: informacje o temperaturze wody

Wallis i Futuna znajdują się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Wallis i Futuna to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach do Wallis i Futuna woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt do Wallis i Futuna w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk do Wallis i Futuna roczne wykresy wyglądają następująco:

Mata-Utu

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce do Wallis i Futuna. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mata-Utu29.0°C27.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce do Wallis i Futuna, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat do Wallis i Futuna

Oceaniczne podrównikowe, wiatry handlowe, gorące i wilgotne. Średnia temperatura powietrza wynosi około + 26°C przez cały rok, a jednocześnie prawie nie spada poniżej + 24°C, a podczas pory deszczowej utrzymuje się w granicach + 28-32°C. Opady atmosferyczne wynoszą 2500-3000 mm rocznie w Wallis i do 4000 mm w Futuna. W takim przypadku deszcz może trwać co najmniej 260 dni w roku, a wilgotność powietrza osiąga 80%. Pora deszczowa trwa od listopada do kwietnia. Ten sam sezon (od listopada do marca) dotyczy pory burzowej związanej z przejściem potężnych cyklonów tropikalnych nad terytorium wysp. Nieco chłodniejszy i bardziej suchy sezon, od maja do października-grudnia, tłumaczy się przewagą południowo-wschodnich wiatrów handlowych w tym okresie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wallis i Futuna: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Wallis i Futuna: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne