Wersja strony w języku polskim
Nauru, Nauru
Nauru, Nauru | © Asia Pacific One - Jeff

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu do Nauru. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj do Nauru

#minimalny
29.6°C
#średni
29.9°C
#maksymalny
30.1°C

Najpopularniejsze lokalizacje do Nauru w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach do Nauru

Obecnie na wszystkich plażach do Nauru woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody do Nauru wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Waitara, Nowa Zelandia
Waitara, Nowa Zelandia | © Sam Boon

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę do Nauru w Arijejen. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.1°C. A najzimniejszy jest w Nauru, jego wartość 29.6°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania do Nauru wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta do Nauru. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Nauru29.6°C29.1°C
Arijejen30.1°C29.1°C

Klimat do Nauru

Nadi, Fidżi
Nadi, Fidżi | © seatemperature.net

Nauru znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Nauru to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Monsun równikowy, bardzo gorący i wilgotny. Wyspa Nauru leży prawie na równiku, więc średnie miesięczne temperatury - od +28°C do +34°C nie zmieniają się znacząco w ciągu roku. W tym przypadku ciepło w ciągu dnia, z powodu braku roślinności i silnego nagrzewania skalistej podstawy od palących promieni słońca, może osiągnąć + 38-41 o C, podczas gdy w nocy jest tylko nieco chłodniej. Tylko w okresie od marca do października, kiedy wieją wiatry północno-wschodnie, temperatura powietrza spada o 3-4 oC, ale tylko wzdłuż wybrzeża - obszar Płaskowyżu Centralnego rozgrzewa się tak bardzo, jak o każdej innej porze roku. Opady wynoszą około 2500 mm rocznie. Od listopada do lutego sezon cyklonowy trwa, kiedy pogoda staje się wyjątkowo wilgotna, a wyspa dosłownie „tonie w deszczu», ale przez resztę roku, z powodu braku roślinności i cech glebowych, prawdziwe susze są powszechne.

Nauru: regiony

Ballina, Australia
Ballina, Australia | © Rostyslav Nemirovsky

Nauru: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.