Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Nauru

Nauru

Nauru © globustur.spb.ru

Nauru: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody do Nauru. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody do Nauru
#minimalna
28.4oC
#średnia temperatura
29.0oC
#maksymalnie
29.5oC

Najpopularniejsze kurorty do Nauru w ostatnim tygodniu

Nauru: informacje o temperaturze wody

Nauru znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest obmywany przez Ocean Spokojny. Nauru to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach do Nauru woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody do Nauru ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty do Nauru w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Науру naprawione Nauru. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.5oC. I najzimniejszy - w Aryouien, jego wartość - 28.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk do Nauru roczne wykresy wyglądają następująco:

Aryouien

Nauru

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce do Nauru. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Nauru29.5°C27.3°C
Aryouien28.4°C27.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce do Nauru, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat do Nauru

Monsun równikowy, bardzo gorący i wilgotny. Wyspa Nauru leży prawie na równiku, więc średnie miesięczne temperatury - od +28°C do +34°C nie zmieniają się znacząco w ciągu roku. W tym przypadku ciepło w ciągu dnia, z powodu braku roślinności i silnego nagrzewania skalistej podstawy od palących promieni słońca, może osiągnąć + 38-41 o C, podczas gdy w nocy jest tylko nieco chłodniej. Tylko w okresie od marca do października, kiedy wieją wiatry północno-wschodnie, temperatura powietrza spada o 3-4 oC, ale tylko wzdłuż wybrzeża - obszar Płaskowyżu Centralnego rozgrzewa się tak bardzo, jak o każdej innej porze roku. Opady wynoszą około 2500 mm rocznie. Od listopada do lutego sezon cyklonowy trwa, kiedy pogoda staje się wyjątkowo wilgotna, a wyspa dosłownie „tonie w deszczu», ale przez resztę roku, z powodu braku roślinności i cech glebowych, prawdziwe susze są powszechne.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Nauru: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Nauru

Nauru: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne