Wersja strony w języku polskim
Lom, Togo
Lom, Togo | © www.orangesmile.com

Aktualna temperatura wody w Zatoce Gwinejskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Gwinejskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
24.6°C
#średni
26.6°C
#maksymalny
27.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Gwinejskiej temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Zatoka Gwinejska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Gwinejska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej
Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej | © Robert Nantchouang

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Calabar. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.9°C. I najzimniejszy w Akrze, jego wartość 24.3°C.

Temperatura wody w Zatoce Gwinejskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Gwinejska: informacje ogólne

Cape Coast, Ghana
Cape Coast, Ghana | © Eder Semedo

Zatoka Gwinejska to zatoka Oceanu Atlantyckiego, która obmywa wybrzeże Gwinei. Wbija się w ziemię między Cape Palmas na północnym zachodzie a Palmeirinhas na południowym wschodzie. Powierzchnia wynosi 1533 tys. Km². Dno oceanu tworzy dorzecze Gwinei o głębokości do 6363 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Lagos26.7°C26.1°C
Abidżan25.7°C26.2°C
Akra24.3°C25.3°C
Malabo27.4°C25.9°C
Lom26.5°C25.8°C
Cotonou25.9°C25.4°C
Bioko26.8°C25.9°C
Douala26.5°C24.6°C
Bata26.3°C24.7°C
Cape Coast25.7°C24.6°C
Sekondi Takoradi26.1°C24.6°C
Bonny26.4°C25.7°C
Grand Bassam25.9°C26.2°C
mosiądz26.6°C25.7°C
Calabar27.9°C23.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej
Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej | © ümit tomar

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.