Wersja strony w języku polskim
Lagos, Nigeria
Lagos, Nigeria | © Uzoma Uche

Aktualna temperatura wody w Zatoce Gwinejskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Gwinejskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.9°C
#średni
28.6°C
#maksymalny
29.8°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Gwinejskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Gwinejska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Gwinejska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Bioko, Gwinea Równikowa
Bioko, Gwinea Równikowa | © Francisco Javier De Brito Barea

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Bonaberi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.8°C. I najzimniejszy w Tabou, jego wartość 26.9°C.

Temperatura wody w Zatoce Gwinejskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Gwinejska: informacje ogólne

Cape Coast, Ghana
Cape Coast, Ghana | © Ikon Shepherd

Zatoka Gwinejska to zatoka Oceanu Atlantyckiego, która obmywa wybrzeże Gwinei. Wbija się w ziemię między Cape Palmas na północnym zachodzie a Palmeirinhas na południowym wschodzie. Powierzchnia wynosi 1533 tys. Km². Dno oceanu tworzy dorzecze Gwinei o głębokości do 6363 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Lom28.2°C29.8°C
Lagos29.1°C29.3°C
Abidżan27.4°C27.3°C
Akra27.4°C29.2°C
Bonny27.6°C28.5°C
San Pdro27.2°C25.1°C
Cape Coast28.5°C28.0°C
mosiądz29.7°C28.2°C
Cotonou28.6°C29.4°C
Grand Bassam27.8°C27.3°C
Port Harcourt29.0°C28.5°C
Douala29.6°C30.4°C
Burutu29.5°C30.8°C
Tema28.3°C29.2°C
Bonaberi29.8°C30.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Cape Coast, Ghana
Cape Coast, Ghana | © Juan Martínez de Marañón

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.