Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Gwinejska

Lome, Togo

Lome, Togo © www.orangesmile.com

Aktualna temperatura wody w Zatoka Gwinejska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Gwinejska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Gwinejska
#minimalna
22.5oC
#średnia temperatura
24.9oC
#maksymalnie
27.0oC

Zatoka Gwinejska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Gwinejska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Gwinejska temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Zatoka Gwinejska nagrane dzisiaj Wyspa Bioko. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.9oC. I najzimniejszy - Temat, jego wartość - 22.4oC.

Temperatura wody w Zatoka Gwinejska ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 30 punktów w Zatoka Gwinejska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Gwinejska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Lagos, Nigeria

Lome, Togo

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Gwinejska.

MiastoWodaPowietrze
Bonabury25.7°C24.1°C
Lome22.8°C24.5°C
Lagos25.2°C24.6°C
Sassandra23.1°C23.7°C
Bamusso26.0°C24.1°C
Calabar26.1°C23.4°C
Mosiądz26.1°C25.5°C
Bonnie26.1°C23.4°C
Luba26.1°C24.1°C
Burutu26.2°C25.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Gwinejska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne