Wersja strony w języku polskim
Sekondi Takoradi, Ghana
Sekondi Takoradi, Ghana | © Josephine Marfo

Aktualna temperatura wody w Zatoce Gwinejskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Gwinejskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.1°C
#średni
29.0°C
#maksymalny
30.2°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Gwinejskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Gwinejska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Gwinejska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Douala, Kamerun
Douala, Kamerun | © Yves Makongo

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Malabo. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.2°C. I najzimniejszy w Akrze, jego wartość 26.8°C.

Temperatura wody w Zatoce Gwinejskiej spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Gwinejska: informacje ogólne

Cape Coast, Ghana
Cape Coast, Ghana | © Ikon Shepherd

Zatoka Gwinejska to zatoka Oceanu Atlantyckiego, która obmywa wybrzeże Gwinei. Wbija się w ziemię między Cape Palmas na północnym zachodzie a Palmeirinhas na południowym wschodzie. Powierzchnia wynosi 1533 tys. Km². Dno oceanu tworzy dorzecze Gwinei o głębokości do 6363 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Lagos29.8°C30.3°C
Akra26.8°C31.3°C
Douala30.0°C30.5°C
Bonny28.8°C30.2°C
Abidżan28.6°C30.7°C
Tema26.9°C31.3°C
Cape Coast28.8°C30.0°C
Cotonou29.0°C30.5°C
Axim29.0°C30.5°C
Bioko29.2°C30.0°C
Bonaberi29.9°C30.5°C
Grand Bassam28.5°C30.7°C
Lom29.0°C31.1°C
mosiądz29.6°C29.5°C
Sekondi Takoradi29.0°C30.0°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Lom, Togo
Lom, Togo | © Cyril Reant

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.