Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Togo

Lome, Togo

Lome, Togo © www.orangesmile.com

Togo: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Togo. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Togo
#minimalna
22.3oC
#średnia temperatura
22.3oC
#maksymalnie
22.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Togo w ostatnim tygodniu

Togo: informacje o temperaturze wody

Togo znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Togo to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Togo woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Togo ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Togo w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Togo roczne wykresy wyglądają następująco:

Lome

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Togo. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Lome22.2°C23.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Togo, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Togo

Podrównikowy. Maksymalna temperatura na południe kraju w marcu wynosi 31 o C, od lipca do września - 21 o C, objętość opadów deszczu - 850–1000 mm. rocznie. Na północy średnia roczna temperatura osiąga +35 o C, a pora deszczowa trwa od kwietnia do lipca (chociaż krótkie okresy deszczu są powszechne w porównaniu i listopadzie), pora sucha jest bardzooró Najgorętszy okres do od połowy lutego do połowy kwietnia; opadają z 750 do 1500 mm. rocznie. W górach pokrywają się do 1700 mm. rocznie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Togo: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Togo: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne