Wersja strony w języku polskim
Lom, Togo
Lom, Togo | © Cyril Reant

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Togo. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Togo

#minimalny
27.7°C
#średni
27.7°C
#maksymalny
27.7°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Togo w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Togo

Obecnie na wszystkich plażach w Togo woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Togo ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Fort Dauphin, Madagaskar
Fort Dauphin, Madagaskar | © AMMAR DURAK 《BosnianLion》

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Togo wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Togo. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Lom27.7°C32.2°C

Klimat w Togo

Kenton-on-Sea, Republika Południowej Afryki
Kenton-on-Sea, Republika Południowej Afryki | © Route 72

Togo znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Togo to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Podrównikowy. Maksymalna temperatura na południe kraju w marcu wynosi 31 o C, od lipca do września - 21 o C, objętość opadów deszczu - 850–1000 mm. rocznie. Na północy średnia roczna temperatura osiąga +35 o C, a pora deszczowa trwa od kwietnia do lipca (chociaż krótkie okresy deszczu są powszechne w porównaniu i listopadzie), pora sucha jest bardzooró Najgorętszy okres do od połowy lutego do połowy kwietnia; opadają z 750 do 1500 mm. rocznie. W górach pokrywają się do 1700 mm. rocznie.

Togo: regiony

De Kelders, Republika Południowej Afryki
De Kelders, Republika Południowej Afryki | © Axel Täubert

Togo: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.