Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Kamerunu

Kamerun

Kamerun © pixabay.com

Kamerun: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Kamerunie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Kamerunie
#minimalna
28.0oC
#średnia temperatura
28.1oC
#maksymalnie
28.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Kamerunie w ostatnim tygodniu

Kamerun: informacje o temperaturze wody

Kamerun znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Kamerun to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Kamerunie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Kamerunie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Kamerunie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Камеруне naprawione w Douala. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.1oC. I najzimniejszy - w Bamusso, jego wartość - 28.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Kamerunie roczne wykresy wyglądają następująco:

Bamusso

Douala

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Kamerunie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Bonabury28.5°C29.5°C
Douala29.1°C29.5°C
Bamusso28.1°C29.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Kamerunie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Kamerunie

Na południu - mokre podrównikowe, na północy - suche podrównikowe. Na południu średnie miesięczne temperatury wynoszą od +22°C do +28°C, a monsun przynosi obfite opady na wybrzeże - do 3000-5000 mm. rocznie (na zboczach wulkanu Kamerunu - do 10.000 mm.). Pora sucha jest praktycznie nieobecna. Na płaskowyżu Kamerunu w głębi kraju jest nieco chłodniej (średnie temperatury + 23-24°C). Opady (1500–1700 mm. Rocznie) przypadają w dwóch porach deszczowych - we wrześniu - listopadzie i kwietniu - czerwcu. Na północy odczuwalny jest wpływ Sahary. Północne wiatry przynoszą ciepło (średnie miesięczne temperatury wynoszą od +26°C do +33°C), a opady wynoszą mniej niż 500 mm. corocznie wilgotniejszy sezon trwa od czerwca do września. Najlepszy czas na wizytę w kraju to od listopada do lutego.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kamerun: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Kamerun: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne