Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Beninu

Benin

Benin © www.votpusk.ru

Benin: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Beninie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Beninie
#minimalna
24.4oC
#średnia temperatura
24.7oC
#maksymalnie
25.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Beninie w ostatnim tygodniu

Benin: informacje o temperaturze wody

Benin znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Benin to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Beninie woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Beninie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty w Beninie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Бенине naprawione w Porto-Novo. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 25.0oC. I najzimniejszy - Kotonu, jego wartość - 24.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Beninie roczne wykresy wyglądają następująco:

Kotonu

Porto-Novo

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Beninie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Porto-Novo25.0°C24.8°C
Kotonu24.4°C24.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Beninie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Beninie

Podrównikowy w północnej części kraju, równikowy w południowej części, z dwoma porami deszczowymi (od marca do lipca i od końca września do początku listopada). W tym okresie spada 800–1300 mm. opady i bardzo wysoka wilgotność. Średnie miesięczne temperatury powietrza wahają się od +24 C do +27°C. Na północy, jasno wyrażone dwa sezony - pralnia (od grudnia do kwietnia-maja) i deszczowej (czerwiec-listopad). Średnia temperatura w styczniu wynosi +25 o C, lipiec +32 o C, opady są mniejsze niż na południu - 750-1250 mm., Susze są częste.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Benin: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Benin: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne