Wersja strony w języku polskim
Benin
Benin | © www.votpusk.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Beninie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Beninie

#minimalny
28.3°C
#średni
28.3°C
#maksymalny
28.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Beninie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Beninie

Obecnie na wszystkich plażach w Beninie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Beninie ma tendencję do obniżania się, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak iw ciągu miesiąca.

Komory
Komory | © triplook.me

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Beninie w Cotonou. Jego wartość w tej lokalizacji to 28.3°C. A najzimniejszy jest w Cotonou, jego wartość 28.3°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Beninie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Beninie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Cotonou28.3°C28.0°C
Porto-Novo28.3°C28.0°C

Klimat w Beninie

Mauritius
Mauritius | © www.tpg.ua

Benin znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Benin to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Podrównikowy w północnej części kraju, równikowy w południowej części, z dwoma porami deszczowymi (od marca do lipca i od końca września do początku listopada). W tym okresie spada 800–1300 mm. opady i bardzo wysoka wilgotność. Średnie miesięczne temperatury powietrza wahają się od +24 C do +27°C. Na północy, jasno wyrażone dwa sezony - pralnia (od grudnia do kwietnia-maja) i deszczowej (czerwiec-listopad). Średnia temperatura w styczniu wynosi +25 o C, lipiec +32 o C, opady są mniejsze niż na południu - 750-1250 mm., Susze są częste.

Benin: regiony

Bandżul, Gambia
Bandżul, Gambia | © Nicola e Pina Gambia

Benin: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.